Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976
Opony Pirelli Scorpion Trail

Opony typu Pirelli Scorpion Trail zostały stworzone z myślą o motocyklach enduro charakteryzujących się turystycznymi parametrami. Ogumienia można więc używać zarówno do jazdy na drogach utwardzonych, jak i w umiarkowanie trudnym terenie. Wysoka przyczepność nawet na mokrej nawierzchni zapewnia komfort, bezpieczeństwo i stabilność jazdy w każdych warunkach, nawet przy wysokich prędkościach.

Cechy bieżnika

Innowacyjny bieżnik zapewnia oponie Pirelli Scorpion Trail bardzo dobrą przyczepność i odpowiednie osiągi przez cały okres jej żywotności. Technologia stalowego opasania 0° odpowiada za bardzo dobrą stabilność i sterowność na różnych rodzajach nawierzchni. Dzięki tej technologii możliwa jest bezpieczna i wygodna jazda z maksymalnym możliwym obciążeniem. Nowoczesna mieszanka wykorzystana podczas produkcji opony Pirelli Scorpion Trail zapewnia jej bardzo dobre osiągi i sprawia, że nagrzewa się ona bardzo szybko. Dzięki temu motocykl dobrze trzyma się drogi od samego początku jazdy.

Ekonomiczność

Nowoczesna mieszanka, z której wykonano opony Pirelli Scorpion Trail zapewnia wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Opony Pirelli zużywają się równomiernie i przez cały czas oferują wysokie osiągi i doskonałe parametry. Jest to więc rozwiązanie ekonomiczne, ponieważ prezentowane opony Pirelli wymienia się bardzo rzadko.

Cechy

 • Steady and comfortable driving
 • Order easily and conveniently with Free Delivery
 • Select your tyre size and save today!
Find your

Scorpion Trail

here!
 • Free delivery
  We want to make your purchase as easy as possible, that's why all orders are delivered free of charge.**
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 30 dni
  If you are not satisfied with your order, you can send it back within 30 days, free of charge.
 • Directly to your door
  We'll deliver your tyres directly to your home within 2-5 working days, free of charge and ready to be installed.**

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji