Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1017

Opony America

Opony America

America to stosunkowo mało znana w naszym kraju marka opon produkowanych przez koncern Continental. W ciągu trwającej od 1891 roku historii koncern zdążył nie tylko stać się jednym z wiodących producentów opon na świecie, ale również zostać właścicielem wielu znanych i cenionych marek ogumienia. Należą do nich marki plasujące się na wysokich pozycjach w rankingach jakości i uznania ze strony klientów, jak choćby General Tire, Barum czy Uniroyal, ale również marki mniej rozreklamowane, wśród których znajdują się między innymi opony America.

Odważne wprowadzanie innowacyjnych pod względem technologicznym rozwiązań do seryjnej produkcji opon zapewniło spółce międzynarodowe uznanie. Firma dostarcza opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych, pojazdów rolniczych i przemysłowych, a także autobusów. Posiada fabryki niemal na wszystkich kontynentach. Dostępne w bogatej gamie modeli i rozmiarów opony America produkowane są w Europie. Dobrze znane są wśród niemieckich posiadaczy aut, a od kilku lat zaczynają pojawiać się również u polskich dystrybutorów. Kierowcom zainteresowanym codzienną bezpieczną jazdą na drodze można polecić zimowe opony America SLC 202. Specjalna mieszanka gumowa gwarantuje stabilne zachowanie w różnych warunkach. Model wyposażony jest w nowoczesny kierunkowy bieżnik. Głębokie poprzeczne i wzdłużne rowki oraz nowoczesne lamele bieżnika sprawiają, że opony mają bardzo dobrą przyczepność na zaśnieżonych nawierzchniach i znakomicie radzą sobie z usuwaniem wody i błota pośniegowego z czoła i boku opony. Zaliczany do klasy budżetowej model America SLC 202 przeznaczony jest do samochodów osobowych. Ciekawą propozycją na sezon letni jest natomiast opona America SF 934. Charakteryzuje się eleganckim designem, a przy tym doskonale sprawdza się zarówno na mokrych, jak i suchych nawierzchniach. Optymalnie zaprojektowana rzeźba bieżnika z trzema lub czterema rowkami w zależności od rozmiaru zapewnia dużą wytrzymałość i odporność na ścieranie, a także niski poziom generowanego hałasu. Warto również zwrócić uwagę na opony America LA 866. Producent wyposażył je w symetryczny bieżnik. Wyróżniają się dobrymi właściwościami jezdnymi oraz długą żywotnością. Zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy, a atrakcyjna cena czyni je godną rozważenia propozycją na sezon letni.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji