Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1020

Opony Corsa

Opony Corsa

Opony Corsa to marka należąca do założonej w 1981 roku włoskiej firmy VELOFLEX. Początkowo założyciele zajmowali się produkcją wyrobów gumowych. W późniejszym okresie, dzięki posiadanej pasji do kolarstwa, zaczęli zajmować się produkcją opon rowerowych. Początki miały miejsce w małym laboratorium w północnych Włoszech. Z czasem firma osiągnęła status czołowego producenta opon w kraju. W procesie produkcji używane są jedynie materiały najwyższej jakości. Wśród produktów firmy można znaleźć m.in. opony Corsa, Master, Rekord oraz szpilki mocujące. W chwili obecnej produkty firmy można kupić w 20 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Afryce oraz Azji.

Opony Corsa to jeden z najbardziej znanych produktów firmy VELOFLEX. Gwarantują one wspaniały komfort użytkowania. Jedną z nich jest opona Corsa 22. przeznaczona do szybkiej, treningowej oraz wyścigowej jazdy rowerowej. Zapewnia bardzo dobrą stabilność i szybkość na zakrętach. Diamentowy wzór bieżnika wykonanego ze specjalnej gumy drogowej pozwala na osiągania maksymalnych szybkości bez jednoczesnej utraty przyczepności. Bieżnik gwarantuje odporność na przebicia. To jedne z najbardziej komfortowych wśród dostępnych opon. Dynamiczny wygląd czarnych boków w połączeniu ze środkową warstwą w praktycznie każdym możliwym kolorze sprawia, że koło roweru wygląda wyjątkowo. Corsa 23 to opona przeznaczona do jazdy wyścigowej, treningów oraz szybkiej jazdy rekreacyjnej. Zastosowany wzór bieżnika gwarantuje dobrą przyczepność i kontrolę przy każdej szybkości, również na zakrętach. Guma bieżnika została wykonana z ekskluzywnego związku kauczuku naturalnego. Jest oporna na przebicia. Opona jest dostępna we wszystkich możliwych kolorach.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji