Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1020

Opony Courier

Opony Courier

Firma Pirelli jest jednym z największych na świecie producentów ogumienia. Początkowo w fabryce zajmowano się produkcją opon rowerowych i kabli telefonicznych, lecz już w roku 1901 Pirelli stworzyło swoje pierwsze ogumienie samochodowe. Od początku w fabrykach firmy wprowadzano wiele najnowocześniejszych rozwiązań, które z czasem zrewolucjonizowały cały rynek produkcji opon, jak choćby opony o niskim profilu, czyli słynne P7. Z czasem opony Courier i inne produkty firmy Pirelli zaczęły być stosowane przez zawodowych kierowców.

Opony Courier, można spotkać w ponad 160 krajach, a 22 zakłady produkcyjne firmy znajdują się na pięciu kontynentach i pracują w nich ponad 34 tysiące osób. Każdego roku firma inwestuje w badania najnowocześniejszych technologii i pod tym względem posiada jeden z najwyższych poziomów inwestycji w dziedzinie badań w całej branży oponiarskiej. Pirelli szczególnie dąży do podniesienia wydajności oferowanych produktów i ich zgodności z normami ochrony środowiska. Na rynku można znaleźć liczne opony Courier, które cechują się wysoką jakością i wydajnością. Między innymi Courier Snowfox, zimowa opona, która cechuje się zwiększoną przyczepnością w wielu niekorzystnych drogowych warunkach. Jej najważniejszymi cechami są liczne drobne nacięcia na bieżniku, a także specjalna mieszanka, która zapewnia trwałość i odporność na ekstremalne temperatury. Z pomocą takiej opony można wyjechać na drogi nawet w czasie ostrej zimy. Warto na okres letni zapoznać się z oponami Courier Driver HP oraz Courier Driver T. Pierwsze z nich zaprojektowane zostały pod kątem szybkiej jazdy. Doskonale odprowadzają wodę spod bieżnika, dzięki czemu redukują groźne zjawisko aquaplaningu. Asymetryczne opony Courier Driver T, z kolei przeznaczone są do samochodów klasy średniej. Gwarantują dużą wytrzymałość, przyczepność oraz komfort w czasie jazdy.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji