Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1021

Opony Dextero

Opony Dextero

Opony Dextero pochodzą ze Stanów Zjednoczonych i produkowane są z myślą o szerokim zastosowaniu. Jest to firma z bogatą tradycją, a jej początki sięgają 1951 roku. Amerykańskie korzenie nie przeszkadzają w eksporcie produktów na inne rynki. Obecnie opony Dextero sprzedawane są w ponad 140 krajach. Taki zasięg świadczy o wysokiej jakości oferowanych produktów i ich dużej popularności wśród kierowców.

Firma Dextero zajmuję się produkcją i sprzedażą opon do samochodów osobowych, SUV, ciężarówek i autobusów. Wyróżnia się bogatą ofertą opon typu all season. Posiada także opony sprawdzające się w warunkach wysokich temperatur ujemnych. Wśród produktów Dextero znajdziemy ogumienie o zróżnicowanej średnicy, szerokości i profilach.

Wartym uwagi produktem jest opona typu all season Dextero DC808. Nowoczesny i dynamiczny wzór bieżnika składający się z czterech szerokich rowków, pozwala efektywnie odprowadzać wodę, utrzymując wysoką przyczepność auta. Opona ta wyróżnia się także bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi i skutecznością hamowania. Zastosowanie dodatkowych rowków zwiększa przyczepność pojazdu w czasie pokonywania zakrętów. Nieco inne właściwości posiada opona DHP098 Economicaly. Ogumienie oznaczone tym symbolem charakteryzuję się atrakcyjną ceną i odpowiednią wydajnością. Osoby poszukujące opon radzących sobie z przewozem ciężkiego ładunku powinny zwrócić uwagę na DV608. Dedykowane samochodom typu van i odpowiednio wzmocnione pozwalają sprawnie przemieszczać się z miejsca na miejsce z ładunkiem. Opony Dextero z powodzeniem mogą być wykorzystywane także w trudnych warunkach zimowych. Model Winter DWT-1 został zaprojektowany z myślą o korzystaniu przy temperaturze poniżej 7 stopni.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji