Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976
Opony Dunlop Sport BluResponse

Opona Dunlop Sport BluResponse, to bardzo nowoczesne ogumienie przeznaczone do eksploatacji w porze letniej przez uzytkowników pojazdów osobowych. Dzięki swojej nowoczesnej budowie oraz specjalnym mieszankom składników, opona zapewnia doskonałe właściwości jezdne, przyczepność i krótką drogę hamowania zarówno na suchej drodze, jak i mokrej. Produkt ten zapewnia wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy w porze letniej.

Cechy bieżnika
Ciekawy profil opony zapewnia dobrą przyczepność, a także umożliwia odprowadzanie wody spod powierzchni ogumienia. Dzięki temu niemożliwe są niekontrolowane poślizgi na mokrej nawierzchni, a tym samym zostało poprawione bezpieczeństwo jazdy. Ogumienie to zapewnia dobrą sterowalność na każdym rodzaju nawierzchni, na mokrej jak i na suchej. Opona Dunlop Sport BluResponse dzięki swoim osiągom jest bezpieczna, ekonomiczna oraz przyjazna dla środowiska naturalnego.

Ekonomiczność
Nie należy również zapominać o oszczędnym charakterze produktu Dunlop Sport BluResponse. Specjalna mieszanka, z której wyprodukowano oponę letnią zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również niweluje hałas powstający podczas toczenia się. Oprócz tego zmniejszone są opory toczenia, a co za tym idzie, zużycie paliwa również maleje. Te opony Dunlop są bardzo trwałe i ścierają się bardzo długo. Można śmiało stwierdzić, że stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny.

Cechy

 • Steady and comfortable driving
 • Order easily and conveniently with Free Delivery
 • Select your tyre size and save today!
Find your

Sport BluResponse

here!
 • Free delivery
  We want to make your purchase as easy as possible, that's why all orders are delivered free of charge.**
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 30 dni
  If you are not satisfied with your order, you can send it back within 30 days, free of charge.
 • Directly to your door
  We'll deliver your tyres directly to your home within 2-5 working days, free of charge and ready to be installed.**

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji