Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1019

Opony Eurotec

Opony Eurotec

Eurotec to opony, produkowane przez jednego z czołowych producentów ogumienia na świecie, mianowicie przez niemiecką markę opon samochodowych Continental. Grupa Continental to firma z długoletnim doświadczeniem, budząca zaufanie wśród klientów. Continental, funkcjonujący pod nazwą Conti, to producent i dostawca opon samochodowych, elementów zawieszenia, elektroniki samochodowej oraz układów hamulcowych. Ze względu na koncern do którego należą opony Eurotec, warto wybrać ten produkt. Opony marki Eurotec bazują na doświadczeniu i tradycji, sięgającej po rok 1871, która rozpoczęła się w Niemczech i do dzisiejszego dnia przekonuje wszystkich swoich klientów nieporównywalnymi walorami.

Opony Eurotec to opony przeznaczone do różnego typu pojazdów, bez względu na ich wielkość oraz prędkość, którą mogą osiągnąć. Producent Eurotec stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz innowacyjne pomysły, które stale przyczyniają się do rozwoju coraz to nowszych opon, które są gwarancją jeszcze przyjemniejszej jazdy. Są to opony, na których można polegać. Eurotec oferuje opony do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Do najczęściej kupowanych i znanych modeli opon marki Eurotec do samochodów osobowych, należą takie modele jak: ML 100, ML 200, ML 300, ML 500, ML 600 (opony letnie) oraz SNOWWOLF i SWNOWWOLF2 (opony zimowe). Do samochodów dostawczych przeznaczony jest model CARGO. Opony marki Eurotec charakteryzują się indywidualnym dopasowaniem do każdego rodzaju samochodu, szczególnie do maksymalnych prędkości, jakie może osiągnąć samochód. Gwarantuje to lepszą i co najważniejsze, bezpieczniejszą jazdę. Bieżnik został skonstruowany tak, że opona wykazuje bardzo dobrą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni. Jednym z decydujących faktów, który świadczy o wysokiej jakości wyrobu, jest też o wiele krótsza, w porównaniu do innych typów opon, droga hamowania. Dotyczy to również, podobnie jak przyczepność, nawierzchni suchej i mokrej. Opony firmy Eurotec świetnie sprawdzają się też podczas jazdy na śniegu oraz po lodzie. Nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych opony Eurotec nie zawodzą kierowców. Dodatkowo konstrukcja bieżnika bardzo dobrze chroni przed aqua-, a w przypadku opon zimowych, snowplaningiem. Opony, jakie produkuje firma Eurotec, to komfort jazdy, szczególnie dzięki niskiemu poziomowi generowanego hałasu na zewnątrz. Kolejny faktor, który przekonuje do zakupu tych opon, to ich wydajność. Opony, które oferuje Eurotec, wykazują niska ścieralność, dzięki czemu długo służą kierowcom.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji