Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1020

Opony FIRENZA

Opony Firenza

Najnowocześniejsze technologie połączone z włoskim designem tworzą razem oryginalne opony Firenza, zyskujące coraz większą popularność na międzynarodowych rynkach motoryzacyjnych. Marka Firenza to efekt dynamicznego rozwoju japońskiego koncernu Sumo Tire i współpracy z międzynarodowymi partnerami. W początkach działalności firmy oferta Sumo Tire składała się w przeważającej części z ogumienia przeznaczonego do samochodów dostawczych, ciężarowych, pojazdów rolniczych i maszyn wykorzystywanych w przemyśle budowlanym. Firma skupiała się na podnoszeniu jakości produktów i budowaniu pozytywnego wizerunku. Kiedy już w tym sektorze rynku koncern Sumo Tire zbudował ugruntowaną pozycję, nadszedł czas na rozwój i wejście w segment samochodów osobowych. W tym celu stworzono zupełnie nową markę Firenza.

Obecnie opony tej marki sprzedawane są w wielu krajach na świecie, a koncern rozwija sieć dystrybutorów i partnerów w kolejnych krajach. Firma wciąż wprowadza na rynek nowe modele, rozmiary i nie obawia się stosowania nowatorskich rozwiązań. Opony Firenza do samochodów osobowych i cięższych pojazdów nieodmiennie cechują się dynamiczną stylistyką i niezwykle korzystnymi parametrami jakości w stosunku do ceny.

Znanym na polskim rynku produktem japońskiej marki są opony Firenza ST-05A. Model zaliczany jest do klasy budżetowej i przeznaczony do codziennej eksploatacji w warunkach letnich. Stworzono go z myślą o kierowcach lubiących szybką i agresywna jazdę. Aby zapewnić bezpieczeństwo na zakrętach i szybkie reagowanie na ruchy kierownicy, podczas powstawania projektu wielokrotnie wykorzystywano symulacje komputerowe, które pozwoliły uzyskać konstrukcję dynamiczną, a zarazem bezpieczną i komfortową. Opona Firenza ST-05A ma dobrą trakcję i nie traci przyczepności nawet przy agresywnej jeździe, dobrze trzyma się suchej i mokrej nawierzchni, a przy tym zapewnia kierowcy komfort akustyczny poprzez redukcję szumów i hałasów. Uwagę zwraca również sportowy wygląd, który będzie odpowiadał kierowcom o wysokich wymaganiach estetycznych. Do samochodów dostawczych japoński producent przygotował opony Firenza SV-053. Wzmocniona konstrukcja, pozwalająca na duże obciążenia oraz duża odporność na zużycie to jej podstawowe atuty. Bieżnik optymalnie przylega do podłoża nawet przy maksymalnych obciążeniach. Opona Firenza SV-053 cechuje się długą żywotnością i wytrzymałością na uszkodzenia. W modelu zastosowano specjalny kształt klocków zapewniający stabilność i przyczepność do różnych rodzajów nawierzchni. Opona przeznaczona jest do eksploatacji letniej. Cenioną właściwością opon SV-053 jest niski poziomu hałasu wytwarzanego podczas jazdy, dzięki czemu znacznie podnosi się komfort prowadzenia.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji