Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1021

Opony Formula

Nowoczesne rozwiązania motoryzacyjne są w zasięgu ręki

Kiedy chcesz, aby pojazd cię nie zawiódł, prowadził się pewnie z dużą dokładnością po torze niezależnie od tego, jaka jest pogoda, możesz śmiało postawić na opony Formula. Zyskały one już grono miłośników wśród właścicieli aut osobowych ze względu na przyzwoite osiągi i dobrą żywotność.

Jak zamówić nowoczesne wyposażenie samochodu? Wystarczy skorzystać z serwisu Tirendo.pl i wybrać swój rozmiar ogumienia. Przy złożeniu zamówienia podajesz dowolny punkt motoryzacyjny, w którym najwygodniej będzie ci zamontować osprzęt i możesz już śmigać w dowolne trasy na nowych artykułach, odpowiednio wyważonych i pod właściwym ciśnieniem.

Opony Formula dają bezpieczeństwo i kontrolę nad pojazdem.

Przyglądając się profesjonalnej konstrukcji tej radialnej dętki, zauważysz precyzyjnie wyżłobiony system rowków i nacięć, który służy do amortyzowania pracy zawieszenia, oporów tarcia oraz do odprowadzania wilgoci sprzed czoła pojazdu. Maleje w ten sposób ryzyko wpadnięcia w poślizg, a ty nadal możesz cieszyć się bezpieczną jazdą nawet, gdy jezdnia jest mokra.

Radialna struktura wpływa na lepszą posuwistość auta, które sunie gładko przy styku nawet z chropowatą powierzchnią. Dzieje się tak za sprawą zrównoważenia sił nacisku podłoża, a w efekcie zyskujesz nie tylko wrażenie płynności jazdy, ale przede wszystkim wydłuża się żywotność twojego ogumienia przez to, że jest ono tak wytrzymałe.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji