Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 998

Opony Hercules

Opony Hercules

Początki firmy sięgają lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku i są związane z działalnością spółki Atlas Rubber dostarczającej ogumienie do samochodów jeżdżących po drogach południowo - wschodnich stanów. Oficjalna zmiana nazwy na Hercules Tire to rok 1960. Wtedy też we współpracy z Cooper Tires rozpoczyna się produkcja opon pod nowym szyldem. Pierwsza własna fabryka Herculesa powstaje sześć lat później w Ohio, a niedługo potem zostaje powołany do życia nowy oddział firmy - Hercules Tire International. Dalszy rozwój to nawiązanie współpracy z belgijską marką Uniroyal i japońską Toyo. Poza produkcją opon własnych marek Hercules zajął się dystrybucją opon zagranicznych producentów. Wkrótce firma wchodzi na rynek azjatycki i wciąż rozszerza asortyment. Powstają kolejne oddziały i magazyny.

Stabilna pozycja na światowym rynku opon to efekt doskonale rozbudowanej sieci partnerów. Firma Hercules jest dziś obecna w ponad 100 krajach na całym świecie. Wytwarza opony Hercules i kilku innych własnych marek, ale równie ważnym segmentem jej działalności jest dystrybucja ogumienia cenionych producentów, w tym Yokohama, Nexen czy Falken. Dysponuje przestrzenią magazynową o łącznej powierzchni 2 miliony stóp kwadratowych. Wśród jej produktów znajduje się około 40 linii opon, począwszy od modeli turystycznych, opony letnie Hercules, poprzez opony do lekkich i średnich samochodów ciężarowych, a skończywszy na oponach ultra high performance. Dostarcza ogumienie do samochodów osobowych, dostawczych, rolniczych, terenowych i przemysłowych. Ceniona jest za jakość produktów połączoną z wysokim standardem obsługi klientów. Oferta Herculesa jest bardzo atrakcyjna pod względem cenowym, o czym zdążyli się przekonać nabywcy we wszystkich krajach objętych działalnością firmy, zgodnie z hasłem towarzyszącym jednej z jej głośnych kampanii promocyjnych: "One Company, One Strategy, One Team".

Jednym z ciekawszych produktów w bogatej gamie opon oferowanych przez markę Hercules są opony Hercules RAPTIS WR 1oraz Hercules Avalanche X-Treme, które zostały wyprodukowane z myślą o samochodach średniej klasy. Model odznacza się bardzo zaawansowaną konstrukcją bieżnika uformowanego z nowoczesnej mieszanki i z użyciem technologii mikrowłókien, co dodatkowo wzmacnia przyczepność opony na nawierzchniach pokrytych śniegiem lub lodem.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji