Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 999

Opony Interstate

Opony Interstate

Interstate powstała w 1972 roku, jako marka zajmująca się produkcją różnych wyrobów związanych z motoryzacją. Produkcję opon firma ta rozpoczęła dopiero w 1999 roku. Przez ten krótki okres opony Interstate zyskały uznanie wśród bardzo wielu odbiorców na całym świecie. Firmie udało się zdobyć uznanie dzięki współpracy ze światowymi liderami w dziedzinie produkcji ogumienia. Kooperacja ta dała firmie Interstate technologie umożliwiające rozwijanie swoich produktów.

Opony Interstate przeznaczone są do pojazdów osobowych oraz pojazdów dostawczych używanych komercyjnie. Aktualnie firma Interstate eksportuje swoje wyroby do ponad 67 krajów na całym świecie. Możliwości produkcyjne opisywanego producenta stale rosną, a na chwilę obecną produkcja sięga 10 milionów opon w ciągu roku. Wysoki współczynnik cena-jakość jest efektem zastosowania produkcji azjatyckiej w połączeniu z europejskimi rozwiązaniami technologicznymi. Proces tworzenia opon jest zgodny z najważniejszymi standardami. Przed wypuszczeniem do sprzedaży, każda opona przechodzi szczegółowe testy, podczas których wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania komputerowe.

Jednymi z najnowszych i najciekawszych modeli oferowanych przez opisywaną firmę są opony Interstate Touring IST-1. Ogumienie to zostało stworzone z myślą o użytkowaniu w samochodach osobowych w sezonie letnim. Budowa bieżnika zapewnia dobrą trakcję na mokrej drodze oraz przy wysokich prędkościach. Mieszanka silikonu i polimerów wykorzystywana w produkcji Interstate Touring IST-1 w połączeniu z nowoczesną budową bieżnika sprawiają, że produkt nie emituje hałasu. Innymi dobrze sprzedającymi się produktami są opony Interstate Sport IXT. Są to letnie opony segmentu UHP. Stworzone zostały z myślą o autach sportowych i limuzynach. Budowa modelu Interstate Sport IXT-1 zapewnia doskonałą trakcję w praktycznie każdych warunkach w porze letniej. Dobrą przyczepność i sterowność zapewnia innowacyjny projekt bieżnika. Układ rowków skutecznie odprowadza nadmiar wody i zapewnia dobrą przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej drodze.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji