Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1019

Opony Joyroad

Płynną jazdę samochodem umożliwia ogumienie nowej generacji

Gdy szukamy ekonomicznych artykułów na lato dla swojego pojazdu, z pewnością opony Joyroad mogą przykuć uwagę, należą bowiem do oszczędnych i ponadto posiadają niezłe parametry jezdne. Zostały one wyprodukowane z myślą o różnych typach nawierzchni, dlatego ich konstrukcja opiera się na radialności i precyzyjnej budowie bieżnika.

Opony letnie o tym standardzie należą do ekonomicznych właśnie ze względu na swoją strukturę, pozwalają bowiem na płynną i lekką jazdę w różnych warunkach atmosferycznych na drodze, zachowując długą żywotność. System wyżłobionych precyzyjnie rowków i nacięć skutecznie odprowadza nadmiar wody, eliminując ryzyko wpadnięcia w poślizg.

Trwałe opony Joyroad można użytkować przez długi czas

Jest to zasługą wysokiej jakości mieszanki, która się ściera powoli i równomiernie. Radialna budowa kół powoduje, że wydłuża się suw, a tym samym zmniejszają się opory toczenia. Przekłada się to na oszczędności dla kierowcy. Ekonomiczne i wydajne wyposażenie dla aut osobowych czy dostawczych można dostać na Tirendo.pl.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji