Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 998

Opony Kenda

Opony Kenda

Firma produkująca znane opony letnie Kenda została stworzona przez Chin Pao Yanga w 1962 roku i od razu jej założyciel skupił się na uczciwym działaniu, wysokiej jakości produktów, profesjonalnej obsłudze klientów oraz na rozwijaniu nowoczesnych rozwiązań. Zasady te nie zmieniły się przez cały okres działalności tego producenta. Ważną datą w historii firmy jest rok 1974, w którym rozpoczęty został eksport wyrobów Kenda. O rozwoju produkcji tej firmy świadczy powstawanie nowych jej placówek w Tajwanie, Chinach, Wietnamie, USA, Australii, Nowej Zelandii oraz Hong Kongu.

Opony letnie i inne produkty tej firmy pojawiają się w coraz większej liczbie krajów. Dzienna produkcja tej firmy jest ogromna i obejmuje ona 150000 opon oraz 200000 dętek do rowerów. W ofercie dostępne są takie różne produkty firmy, jak chociażby opony do rowerów, samochodów np. opony letnie Kenda KR 10 KOMET SPT 1, ciężarówek, traktorów oraz dla urządzeń przemysłowych. O wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę. Klientami firmy Kenda są znane marki, takie jak Hutchinson, Giant, Trek oraz Santa Cruz. Przedsiębiorstwo planuje dalszy rozwój jakości produktów oraz wielkości produkcji.

W gamie produktów oferowanych przez tego producenta znajdują się opony Kenda KR19 Polar Trax. Są to zimowe opony z niższej półki cenowej. Do jej wyprodukowania wykorzystano najwyższej jakości komponenty oraz użyto najnowszych technologii. Dzięki temu produkt ten jest odporny nawet na ekstremalnie niskie temperatury. Zapewnia to lepszą przyczepność do drogi. Proste lamelkowe nacięcia na powierzchni opony skracają drogę hamowania oraz pozwalają na pewne przyspieszanie na śliskiej drodze. Ciekawy układ barków zapewnia również stabilną jazdę na suchej nawierzchni, a dodatkowe nacięcia sprawiają, że opona świetnie spisuje się na nierównej drodze. Budowa opony pozwala również na efektywne odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Produkt ten został stworzony głównie z myślą o właścicielach kompaktowych aut klasy średniej. Oczywiście w bogatej ofercie firmy znajduje się wiele innych produktów, takich jak opony Kenda przeznaczone na porę letnią, a także ogumienie dla innych pojazdów (w tym również dla jednośladów).


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji