Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 996

Opony Kingstar

Opony Kingstar

Holandia nie jest wyłącznie krajem słynącym z tulipanów i wiatraków. To właśnie tam powstają opony zimowe Kingstar, letnie uznane przez wielu kierowców. Ich jakość gwarantowana jest przez markę Hankook. Opony Kingstar są bowiem holenderskim odpowiednikiem tej znanej i cenionej marki. Warto dodać, że opony Kingstar wytwarzane są w fabrykach Hankook, według standardów technologicznych koreańskiego producenta.

Historia firmy Hankook sięga 1941 roku. To jedna z pierwszych koreńskich firm produkujących opony. Obecnie plasuje się na pierwszych pozycjach wśród producentów ogumienia i eksportuje swoje produkty do ponad 180 krajów. Dzięki tak dużym wsparciu silnego partnera, opony Kingstar cieszą się wysoką jakością, dobrymi osiągami i atrakcyjną ceną zakupu. Opony Kingstar dedykowane są szerokiej gamie modeli samochodów. W ofercie firmy znajdziemy produktu zarówno do tańszych aut, jak i tych klasy premium.

Opony firmowane oznaczeniem H714 charakteryzują się doskonałą przyczepnością w zakrętach i przy dużych prędkościach. Kingstar oferuję swoim klientom również bogatą ofertę opon zimowych. Wśród nich cenionym produktem jest opona RW07, dedykowana samochodom z napędem 4x4. Główną zaletą tego ogumienia jest skuteczne odprowadzanie wody i błota. W konsekwencji wpływa to na znakomitą przyczepność auta w trudnych warunkach. Opona Kingstar W410 została stworzona z myślą o kierowcach samochodów klasy średniej. Charakteryzuję się dużą skutecznością na mokrej nawierzchni. Układ rowków i otwarty profil w tej oponie został połączony z trzema prostymi kanałami w części środkowej. Technologia ta wpływa na szybkie osuszanie bieżnika, poprzez odprowadzanie wody i błota pośniegowego na boki. Opona Kingstar W 410 jest także odpowiednio elastyczna w temperaturach poniżej zera. Gwarantuje to specjalna mieszkanka gumowa z silikonem, wykorzystana do stworzenia bieżnika. Opona Kingstar W410 może być zastosowana z powodzeniem zarówno w samochodach rodzinnych, jak i tych o zacięciu sportowym.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji