Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1017

Opony Leao

Solidne i ekonomiczne ogumienie możesz dobrać na każdą porę roku

Jeśli szukasz porządnego wyposażenia do swojego auta, na Tirendo.pl znajdziesz bogaty asortyment nowoczesnego i wytrzymałego ogumienia. Do tej kategorii wpisują się opony Leao, które dostaniesz zarówno na sezon letni, jak i na zimę.

Są to produkty wykonane z najwyższą starannością, z precyzyjną rzeźbą bieżnika, zapewniającą efektywne osiągi niezależnie od tego, czy pokonujesz codziennie dalekie, czy krótkie dystanse. Specyficzną cechą tych artykułów motoryzacyjnych jest ich wysoka przyczepność, wpisana do europejskiego standardu jako C - dla zimówek i B - dla artykułów na lato (zależy to też od rozmiaru felgi).

Opony Leao pracują cicho i ekonomicznie dzięki swojej budowie.

Zarówno materiał, użyty do produkcji, jak i precyzyjny system wyżłobień w rzeźbie bieżnika wyciszają pracę zawieszenia, jak i redukują opory tarcia. Przyczynia się to do efektu płynnej, lekkiej jazdy po każdej nawierzchni, dając uczucie posuwistości. Mało tego, rozpędzając się do znacznych prędkości, odczuwasz nadal komfort jazdy i zachowujesz bezpieczeństwo, ponieważ pojazd zdaje się osadzony w torze.

Tak dobra sterowność, precyzyjne manewrowanie, jak i elegancki wygląd produktu oraz niewygórowana suma za komplet sprawiają, że opony Leao cieszą się nieustannym zainteresowaniem właścicieli 4 kółek, którzy korzystają z ich walorów podczas sezonu zimowego czy letniego, nie szczędząc na ich temat dobrych słów.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji