Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1021

Opony Maxtrek

Opony Maxtrek

Maxtrek Tires

Od momentu powstania Mextrek Tires w roku 2007 opony Maxtrek są szybko rozwijającą się marką, której dewizą jest: dostarczyć kierowcom na całym świecie bezpieczne, ekonomiczne i wygodne opony.

Maxtrek jest chińską marką, która produkuje opony głównie na rynki europejskie. Priorytetem firmy jest stworzenie opon, które pomogą kierowcy poradzić sobie nawet w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkowo opony Maxtrek są zdecydowanie tańsze od opon europejskich czy amerykańskich producentów. Naturalnie tak samo nadają się na każdą felgę.

Ciągły rozwój i opony na każdą pogodę

Opony Maxtrek są produkwowane dopiero od pięciu lat. Firma stawiała pierwsze kroki w Chianch w roku 2007. Niedługo po tym pierwsze statki, na które załodowano opony Maxtrek, dotarły do Europy. "Stary Świat" jest bowiem rynkiem docelowym marki Maxtrek. Firma podąża zdecydowanie według swojej filozofii, która w międzyczasie jednoznacznie się sprawdziła. Opony Maxtrek stają się na rynku europejskim i amerykańskim coraz bardziej popularne. Dewiza formy brzmi: Europejscy kierowcy powinni otrzymać modele opon, które są dokładnie dopasowane do ich potrzeb oraz niezawodne, by mogły spobie poradzić nawet w trudnych warunkach pogodowych, a przy tym wszystkim mają kosztować mniej. By osiągnąć te cele opony Maxtrek stale są testowane na niemieckich samochodach osobowych.

Od samego początku swej działalności marka Maxtrek bardzo szybko się rozwija. W celu zwiększenia swej przewagi konkurencyjnej firma otwarła ogromne centrum produkcyjne na powierzchni 800.000m² oraz cetrum B&R na powierzchni 20.000m². Dzięki zdolności szybkiego rozwoju oraz umiejętnościom produkcyjnym firma jest w stanie zaopatrzać światowe rynki w zaawansowane technologicznie ogumienie, a opony Maxtrek otrzymują międzynarodowe certyfikaty jakości.

Bieżnik kluczem do sukcesu

By opony radziły sobie anwet w najtrudniejszych warunkach pogodowych powinny posiadać specjalny bieżnik. To właśnie gwarantują opony Maxtrek. Idealnym przykładem są opony letnie Maxtrek, których trzy roki wewnętrzne zapewniają pewną przyczepność, a dodatkowe dwa rowki zewnętrzne odpoweidzialne są za odprowadzanie wystarczających ilości wody, by auto mogło poruszać się pewnie po drodze nawet przy silnym deszczu czy śniegu.

Opony Maxtrek są produkowane w Chinach, dopasowywane są szczegółnie do rynku europejskiego. Ich cechami szczególnymi są przede wszystkim niska cena, a przy tym mimo wszytsko bardzo dobre właściwości jezdne newet w trudnych warunkach pogodowych. Jednym z najpopularniejszych modeli jest Maxtrek Trek M7. Szczególne właściwości opon letnich, jak i zimowych Maxtrek zawdzięczane są szczególnie bieżnikowi, dostosowanemu do trudnych warunków pogodowych.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji