Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Page 1 from 1020

Opony Maxxis

Opony Maxxis

W roku 1967 na Tajwanie powstała firma Cheng Shin Rubber, która swoją działalność rozpoczęła od produkcji opon rowerowych. Nikt wtedy by nie pomyślał, że w bardzo krótkim czasie stanie się ona jednym z największych i zarazem docenianym producentów opon. Dzisiaj koncern działa pod nazwą Maxxis International i produkuje ogumienie do pojazdów wszelakiego rodzaju. Sami o sobie mówią, że ich celem jest stworzenie doskonałego produktu i taka obsługa klienta, żeby chciał być wierny marce do końca życia. Opony Maxxis można bowiem założyć zarówno w dziecięcym rowerku jak i pierwszym samochodzie czy motocyklu aż po samochód ciężarowy. Marka jest obecna na rynkach 170-ciu krajów na całym świecie i zatrudnia ponad 22 tysiące pracowników. W roku 2009 firma pobiła swój rekord i zarobiła 2 biliony dolarów amerykańskich, co świadczy o jej wielkości i popularności. Jej oddziały znaleźć można w takich krajach jak: Tajwan, Chiny, Tajlandia, Wietnam, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Japonia oraz Dubaj. Od wielu lat koncern wspiera sportowców i pomaga organizować zawody i rajdy wszelakich dziedzin sportowych, sponsoruje wiele kierowców i drużyn. Był głównym sponsorem Australian Open w latach 2011 oraz 2012, ma pod swoimi skrzydłami ma takie drużyny jak chociażby Yankees z Nowego Jorku.

Opony Maxxis są znane i cenione na całym świecie. Ich oferta to ogumienie rowerowe, do samochodów osobowych i dostawczych, motorów, do pojazdów przemysłowych, quadów czy przyczep. Można znaleźć dosłownie wszystko, ale nie znaczy to, że jakość oferowanych produktów jest niska. Wręcz przeciwnie - zaufały im już miliony użytkowników i nie zawiedli się.

Opony Maxxis do samochodów osobowych cieszą się dobrą opinią. Popularnym modelem jest Maxxis MA V1 - ogumienie letnie w klasie ekonomicznej. Specjalny kierunkowy wzór bieżnika ma służyć szybkiemu i skutecznemu odprowadzaniu wody, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Dodatkowo producent zastosował tutaj dwa stalowe przepasania, które zwiększają wytrzymałość opon, a co za tym idzie zmniejszają koszty eksploatacyjne użytkowania samochodu. Opony Maxxis, jak już wcześniej wspomnieliśmy, to także oferta do samochodów dostawczych. Przykładem może być model opon ziomowych MA W2. Ogumienie z dużą ilością lamelek zwiększających przyczepność zwłaszcza przy ośnieżonej nawierzchni, które wykonane jest ze specjalnej mieszanki gumy pozostającej elastyczną nawet przy bardzo niskich temperaturach.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji