Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976
Opony Michelin Pilot Sport 3

Opony Michelin Pilor Sport 3 zostały stworzone dla kierowców poruszających się samochodami średniej i wysokiej klasy. Są to letnie opony Michelin zaliczane do klasy premium. Idealnie nadają się również do luksusowych limuzyn. Atest znanej francuskiej marki zapewnia wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Są idealne podczas jazdy w mieście, ale i w trakcie dłuższych wypraw. Sprawdzają się podczas agresywnej i szybkiej jazdy. Gwarantują odpowiednią przyczepność przy prostej jeździe i nie powodują niekontrolowanych poślizgów w trakcie pokonywania ostrych zakrętów.  

Cechy bieżnika
Mieszanka gumowa użyta do produkcji opony Michelin Pilot Sport 3, zawiera domieszkę polimerów, dzięki czemu ogumienie sprawdza się w wysokich temperaturach i pod ich wpływem nie odkształca się. W trakcie dynamicznej jazdy, opona zachowuje swoją elastyczność i nie ulega deformacji. Takie reakcje są możliwe przez zastosowanie nowoczesnych technologii, a w tym przypadku systemu Programmed Distortion. To tylko jedna z innowacji, która posłużyła przy produkcji tych opon. Drugą jest system Anti Surf, który ma wpływ na optymalne odprowadzanie wody w trakcie deszczu, zapewniając odpowiednią przyczepność, sprawniejsze przebijanie się przez warstwy wody, a przez co zapobiega wystąpieniu zjawiska aquaplaningu, znacznie wpływając na bezpieczeństwo jazdy.

Ekonomiczność
Opony Michelin są przyjazne dla środowiska naturalnego, dzięki niskiemu spalaniu paliwa i emisji dwutlenku węgla do powietrza.

Cechy

 • Steady and comfortable driving
 • Order easily and conveniently with Free Delivery
 • Select your tyre size and save today!
Find your

Pilot Sport 3

here!
 • Free delivery
  We want to make your purchase as easy as possible, that's why all orders are delivered free of charge.**
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 30 dni
  If you are not satisfied with your order, you can send it back within 30 days, free of charge.
 • Directly to your door
  We'll deliver your tyres directly to your home within 2-5 working days, free of charge and ready to be installed.**

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji