Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1019

Opony Nordexx

Opony Nordexx

Firma Nordexx to w istocie koncern NDI (NORDISK DÆK IMPORT), który rozpoczął swoją działalność w 1970 roku jako małe przedsiębiorstwo w Danii, by następnie stać się międzynarodową grupą, mającą swoje oddziały w Danii, Norwegii, Szwecji, w Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. Główna siedziba firmy i zarząd mieszczą się w w mieście Brørup w Danii. Firma importuje wszystkie rodzaje opon z całego świata - począwszy od zwykłych opon do aut osobowych, przeznaczonych do maszyn rolniczych i budowlanych.

Opony produkowane przez Nordexx spełniają wszystkie europejskie i amerykańskie standardy, a przy ich wytwarzaniu bierze się pod uwagę końcowe koszty produktu, tak, by były przyjazne dla klientów i posiadaczy nowoczesnych samochodów. Duńska firma Nordex - great tires oferuje opony Nordex marek takich jak: Comus - ekonomicznej klasy opony do małej i średniej wielkości aut, Cirrus - opony do szybkich samochodów średniej wielkości, Stratus - opony w rozmiarach od 16 do 18 i 205-235 mm, dla kierowców aut, preferujących duże szybkości, opony zimowe Nordexx Nivius Snow i opony letnie Tamaro. Wśród opon należy szczególnie przyjrzeć się popularnej oponie letniej Nordexx Tamaro klasy ekonomicznej, która zapewnia dobre osiągi, a ma przystępną cenę. Symetryczny bieżnik gwarantuje zrównoważone osiągi na mokrej ale i na suchej nawierzchni. Wysoka stabilność i komfort jazdy, oraz oszczędność - to plusy opon Nordexx Tamaro. Model ten gwarantuje dobrą kontrolę nad pojazdem. Opony Nordexx letnie przeznaczone są do samochodów dostawczych i małych ciężarówek. W oponie Tamaro zastosowano specjalne mieszanki tworzyw, dlatego opony mają dobre osiągi oraz charakteryzują się dużą trwałością. Warto też podkreślić zalety opon zimowych marki Nordexx. Zwłaszcza Nordexx Nivius Snow - jest to opona zimowa, wykonana jest z gumy, która utrzymuje dobre właściwości nawet w niskich temperaturach. Opony Nordexx Nivius charakteryzują się wysoką stabilnością, doskonale też drenują wodę i błoto pośniegowe. Różne głębokości rowków zapewniają także dobrą przyczepność również na suchym podłożu.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji