Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1021

Opony Rigdon

Opony Rigdon

Opony Rigdon są produktem niemieckiej rodzinnej firmy Reifen, założonej w 1947 roku przez Johanna Ihle. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Günzburg. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż detaliczną w dwunastu punktach w całych Niemczech. Oferuje nie tylko dystrybucję ogumienia, ale także autoserwis i sprzedaż akcesoriów samochodowych. Firma kładzie szczególny nacisk na aspekt ekologiczny podczas produkcji opon. Dzięki temu klienci mają świadomość zakupu przyjaznego dla środowiska. Oprócz produkcji, Reifen zajmuje się także bieżnikowaniem opon i ich utylizacją. Firma posiada liczne certyfikaty, będące gwarancją bezpieczeństwa i zastosowania najnowszych technologii, dla sprzedawanych produktów. Celem firmy jest otwarcie na najbliższe europejskie rynki i rozprzestrzenienie sprzedaży w ramach współpracy agencyjnej.

W portfolio znajdują się opony letnie, zimowe i całoroczne do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych oraz ciężarówek.Opony Rigdon, z przeznaczeniem na sezon zimowy, charakteryzują się zastosowaniem odpowiedniej mieszanki gumy, gwarantującej przyczepność, idealną sterowność, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Opony Rigdon sprawdzają się w ciężkich zimowych warunkach pogodowych, szczególnie przy niskich temperaturach i na oblodzonych lub ośnieżonych nawierzchniach. Są doskonałe do jazdy w mieście, ale również w trakcie dłuższych wypraw. Wysoka przyczepność zapewnia idealne wchodzenie w ostre zakręty, z minimalną szansą na niekontrolowany poślizg. Konstrukcja bieżnika i układ rowków zapewniają odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Skutecznie skracają drogę hamowania, co podnosi bezpieczeństwo kierowcy i pozostałych użytkowników drogi. Opony Rigdon zapewniają niski opór toczenia, a co za tym idzie zmniejszają zużycie paliwa. Są przeznaczone dla oszczędnych, ale wymagających klientów.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji