Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1020

Opony Trayal

Opony Trayal

Historia firmy Trayal sięga roku 1889 i znacznie wybiega poza szeroko rozumiany przemysł oponiarski. Firma została założona dekretem króla Milo Obrenovicia. Główna siedziba przedsiębiorstwa została utwrzona w Montenegro. W początkowym okresie firma zajmowała się produkcją dla wojska, głównie materiałów wybuchowych. Przemysł związany z przetwarzaniem gumy datuję się na 1963 rok. To właśnie wtedy ruszyła produkcja opon rowerowych i motorowerowych. Trayal w tym czasie rozpoczął współpracę technologiczną z silnymi partnerami, takimi jak: Kleber, Cifal i Setilex. W początkowej fazie kooperacji Trayal produkował około 2 miliony opon radialnych rocznie. Obecnie firma oferuje swoim klientom opony do wszystkich typów i modeli pojazdów.

Opony Trayal od lat wyróżniają się przede wszystkim jakością. Trayal charakteryzuje także duża różnorodność. W ofercie marki możemy znaleźć ogumienie do samochodów osobowych, busów i lekkich ciężarówek. Opony Trayal stosowane są także w samochodach ciężarowych i autobusach, gdzie trwałość i bezpieczeństwo ma szczególne znaczenie. Produkty z Serbii na szeroką skalę wykorzystywane są również w rolnictwie, jako ogumienie ciągników i przyczep. W przemyśle opony Trayal stosowane są w maszynach i wózkach widłowych. Firma nie zapomniała także o najlżejszych pojazdach, oferując ogumienie do rowerów, skuterów i gokartów. Wśród dostępnych produktów znajdziemy duży wybór rozmiarów i charakterystyki umożliwiającej szerokie zastosowanie. Dużym zainteresowaniem, szczególnie w okresie zimowym, cieszy się opona T200. Producent stworzył ją z myślą o samochodach osobowych. Trayal T200 wyróżnia się efektywną pracą w trudnych warunkach pogodowych i umiarkowaną ceną zakupu. Wszystko w celu zapewnienia optymalnych właściwości jezdnych i odpowiednich osiągów, bez konieczności nadwyrężania budżetu. Wytrzymała mieszanka z której zbudowana jest opona pozwala osiągać duże przebiegi bez konieczności wymiany ogumienia. Dodatkową korzyścią jest specjalnie sprofilowany bieżnik, który skutecznie odprowadza nadmiar wody i błota pośniegowego w czasie jazdy. Korzystając z opon zimowych T200, możemy poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Opony Trayal są bardzo dobrą alternatywą dla droższych odpowiedników znanych koncernów. Opona samochodowa, która chroni, przed zjawiskiem aquaplaningu oraz odprowadza wodę i śnieg to Trayal Arctica, która gwarantuję również dobre prowadzenie. 


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji