Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1017

Opony Tyfoon

Opony Tyfoon

Opony Tyfoon to produkt grupy Continental przeznaczony przede wszystkim na rynek europejski. Produkt ten jest dostępny w sieci hurtowni Inter-Sprint z Holandii. Dystrybutor opon Tyfoon to jeden z największych importerów i sprzedawców ogumienia w Europie. Opony Tyfoon to marka prywatna, ale ciesząca się doskonałą opinią i zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach dróg. Holenderska firma Inter-Sprint ma w swojej ofercie nie tylko opony Tyfoon, ale również produkty takich marek jak Michelin, Goodyear, Dunlop. Bridgestone, Firestone i Mastersteel. Dostarcza produkty wyłącznie najwyższej jakości, co stanowi doskonałą rekomendację dla marki Tyfoon. Linia Tyfoon obejmuje ogumienie zimowe, letnie i całoroczne do samochodów osobowych i dostawczych.

Wydanym produktem firmy Tyfoon jest opona zimowa Tyfoon Eurosnow 2, która charakteryzuje się stabilną i efektywną pozycja podczas hamowania, zarówno na suchej jak i zaśnieżonej nawierzchni. Ważną cechą podczas zimowych warunków pogodowych jest bardzo dobra przyczepność, która zwiększa bezpieczeństwo jazdy.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji