Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Page 1 from 1021

Opony Wanli

Opony Wanli

Wanli jest firmą, która została założona w 1988 roku w Chinach w miejscowości Guangzhou. Przez krótki czas swojej działalności firma bardzo się rozwinęła i osiągnęła wysoką pozycję w Chinach (zarówno pod względem wielkości produkcji, jak i sprzedaży).

W katalogu produktów tego przedsiębiorstwa można znaleźć opony letnie Wanli, zimowe oraz opony uniwersalne. Dostępna jest szeroka gama rozmiarów opon nadających się do różnych rodzajów aut (osobowe, dostawcze itp.). Jeśli chodzi o wielkość sprzedaży w Chinach, to firma ta zajmuje wysokie drugie miejsce. Głównym celem tego producenta jest eksport ogumienia na rynki europejskie. Dzięki ciągłym udoskonaleniom Wanli chce udowodnić, że produkty chińskie są również wiele warte. Świadczy o tym między innymi fakt, że opony Wanli są produkowane zgodnie z wymogami licencyjnymi wiodących producentów, takich jak Michelin, Yokohama i Dunlop.

Wśród produktów opisywanego przedsiębiorstwa godne uwagi są opony Wanli Winter Challenger. Opony te należą do klasy ekonomicznej, ale pomimo niskiej ceny, zachowują one wysoką jakość. W oponie tej zastosowano wiele nacięć lamelkowych, co zapewnia większą przyczepność do śliskiego podłoża. Nowoczesna budowa opony zapewnia dobrą sterowność i przyczepność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, takich jak głęboki śnieg. Zróżnicowany kształt klocków bieżnika tworzy kanał efektywnie odprowadzający wodę i błoto. Warto także zwrócić uwagę na opony Wanli S 1088, które również należą do klasy ekonomicznej, ale przeznaczone są do jazdy w warunkach letnich. Nowoczesne technologie zastosowane w czasie produkcji tej opony sprawiają, że spełnia ona wymagania Unii Europejskiej, a wiadomo że są one bardzo rygorystyczne. Nowoczesna mieszanka, z której stworzone jest ogumienie zapewnia dużą odporność na ścieranie. Oznacza to, że opona taka może przetrwać wiele sezonów i bardzo duże przebiegi. Budowa bieżnika tej opony zapewnia jej dobrą przyczepność i idealne odprowadzanie wody, dzięki czemu produkt dobrze spisuje się na suchej oraz mokrej nawierzchni.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji