Infolinia (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Bridgestone Blizzak LM80

kup teraz!

Opony Bridgestone Blizzak LM80 to opony zimowe o wyważonych właściwościach jezdnych, przeznaczone do wszystkich samochodów typu SUV. Opony te zapewniają bezpieczeństwo oraz doskonałą przyczepność podczas wszystkich warunków pogodowych. Swoje mocne strony pokazują zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach, na lodzie oraz śniegu.

Cechy bieżnika
Ukierunkowana rzeźba bieżnika opony Bridgestone Blizzak LM80 oraz innowacyjny wzór lameli umożliwiają osiągnięcie bardzo dobrych właściwości jezdnych. Poprzeczne rowki zapewniają odprowadzenie wody z opon, a dzięki temu możliwość ciągłej kontroli pojazdu.

Ekonomiczność
Długi czas użytkowania oraz niski stopień zużycia opony Bridgestone Blizzak LM-80 kwalifikuje ją do opon o wysokim poziomie ekonomiczności. Nowoczesny bieżnik oraz mieszanka gum pomagają w zmniejszaniu oporów toczenia i tym samym przyczyniają się do mniejszego zużycia paliwa.

Cechy

Więcej...

 • komfortowa i bezpieczna jazda
 • wygodna i darmowa dostawa
 • wybierz rozmiar swoich opon i oszczędzaj już teraz!
Znajdź

Blizzak LM80

...
 • Dostawa gratis
  Pragniemy, aby zakup opon był tak prosty jak tylko jest to możliwe, dlatego zarówno dostawa jak i zwrot towaru są u nas całkowicie bezpłatne!
 • 30 dni na dobrowolny zwrot towaru
  Jeżeli nie jesteś zadowolony z otrzymanego zamówienia, możesz w ciągu 30 dni zwrocić zakupiony produkt.
 • Serwisy montażowe
  Oferujemy duży wybór serwisów montażowych Więcej...