Pirelli

Opony Pirelli Scorpion Trail

Od410 złza opone

Odnaleźć swój Scorpion Trail tutaj!


Opony typu Pirelli Scorpion Trail zostały stworzone z myślą o motocyklach enduro charakteryzujących się turystycznymi parametrami. Ogumienia można więc używać zarówno do jazdy na drogach utwardzonych, jak i w umiarkowanie trudnym terenie. Wysoka przyczepność nawet na mokrej nawierzchni zapewnia komfort, bezpieczeństwo i stabilność jazdy w każdych warunkach, nawet przy wysokich prędkościach.

Cechy bieżnika

Innowacyjny bieżnik zapewnia oponie Pirelli Scorpion Trail bardzo dobrą przyczepność i odpowiednie osiągi przez cały okres jej żywotności. Technologia stalowego opasania 0° odpowiada za bardzo dobrą stabilność i sterowność na różnych rodzajach nawierzchni. Dzięki tej technologii możliwa jest bezpieczna i wygodna jazda z maksymalnym możliwym obciążeniem. Nowoczesna mieszanka wykorzystana podczas produkcji opony Pirelli Scorpion Trail zapewnia jej bardzo dobre osiągi i sprawia, że nagrzewa się ona bardzo szybko. Dzięki temu motocykl dobrze trzyma się drogi od samego początku jazdy.

Ekonomiczność

Nowoczesna mieszanka, z której wykonano opony Pirelli Scorpion Trail zapewnia wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Opony Pirelli zużywają się równomiernie i przez cały czas oferują wysokie osiągi i doskonałe parametry. Jest to więc rozwiązanie ekonomiczne, ponieważ prezentowane opony Pirelli wymienia się bardzo rzadko.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl