Gwarancja zwrotu | tirendo.pl


Informacje o prawie odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od tej umowy w przeciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Przy zakupie produktów prawo odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od momentu przyjęcia przez Ciebie towaru lub osobę przez Ciebie uprawnioną, wyłączając spedytora. Jeśli zamówiony towar wysyłany jest w kilku pakietach to termin na odstąpienie od umowy rozpoczyna się z chwilą przyjęcia ostatniej przesyłki. Jeżeli umowa dostawy towarów określa kilka dostaw częściowych lub wysyłek częściowych to termin ten rozpoczyna się z dniem, w którym ostatnia częściowa dostawa lub wysyłka została otrzymana.

Aby móc skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas (Tirendo GmbH, Pappelallee 78/79 10437 Berlin, E-Mail: info@tirendo.pl) o swojej decyzji odstąpienia od umowy poprzez jednoznaczne oświadczenie (np. listownie lub poprzez e-mail). Możesz użyć następującego, co jednak nie jest formą obowiązkową.

Wystarczy, że prześlesz nam na czas i z zachowaniem określonego terminu oświadczenie o odstąpieniu od umowy

Następstwa odstąpienia od umowy

Jeżeli odstąpisz od tej umowy, to wszystkie Twoje wpłaty zostaną Ci bezzwłocznie zwrócone. Nastąpi to w przeciągu 14 dni od chwili otrzymania Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Wliczone są w to wszystkie koszty dostawy (z wyłączeniem dodatkowo powstałych opłat związanych z wyborem innej metody dostawy niż nasza standardowa dostawa). Przy zwrocie pieniędzy używamy tej samej metody płatności, która została przez Ciebie wybrana przy pierwotnym zakupie, o ile wyraźnie nie uzgodniono inaczej. Przy zwrocie pieniędzy nie zostają naliczane Tobie dodatkowe koszty.

Odbieramy towar od Ciebie.

Ponosimy koszty przesyłki zwrotnej.

W przypadku pogorszenia się towaru wyrównujesz straty tylko wtedy, gdy pogorszenie powstało poprzez niepotrzebne traktowanie, niezależnie od sprawdzenia stanu, właściwości i sposobu funkcjonowania.

Koniec informacji o prawie odstąpienia od umowy