Goodyear

Opony Goodyear EfficientGrip

Od311,70 złza opone

Odnaleźć swój EfficientGrip tutaj!


Precyzyjne manewrowanie samochodem da Ci przyjemność

Lekka, płynna jazda z szybką reakcją kół na każdy ruch kierownicą dostarczy Ci frajdy. Dlatego warto wybrać Goodyear EfficientGrip na sezon letni i pokonywać nawet dalekie trasy z pewnością, że uzyskasz kontrolę nad pojazdem nawet na mokrej nawierzchni. Amerykański wyrób został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów z dodatkiem krzemionki, aby ogumienie było żywotne i nie przegrzewało się na rozpalonym słońcem asfalcie.

Struktura opon to dwa większe bloki boczne i trzy środkowe z asymetrycznymi żłobieniami. Rowki wykonane w ten sposób umożliwiają:

  • komfortowe pokonywanie zakrętów
  • krótką drogę hamowania na mokrej drodze
  • równomierne i powolne ścieranie materiału
  • zmniejszenie oporów tarcia

Przykładowe szesnastki o niskim profilu 205/55 wpisują się w europejskie standardy na poziomie C - spalania paliwa, B - przyczepności na wilgotnym podłożu. Hałasują one w przedziale do 66 decybeli (są zatem bardzo ciche). Suną po drodze, zachowując wszystkie parametry jezdne, z prędkością do 270 km/h. Należą do zwrotnych elementów podwozia, trzymają się toru jazdy nawet przy ostrym skręcaniu. Ich boki zostały wzmocnione, dlatego oznacza się je również symbolem Run of flat (wyższa wytrzymałość). Wykazują się nośnością do 615 kg na koło.

Znacznie tańsze piętnastki o profilu 195/65 zachowują przyczepność w klasie C. Ich wydajność mieści się również w klasie C. Są głośniejsze o 3 decybele, rozpędzają się do 210 km/h z identyczną nośnością, co szesnastki. Jak widać, parametry nieznacznie się różnią w zależności od wymiarów opon. Jednak nadal są one efektywne i przyczepne jako ogumienie letnie. Wielu kierowców poleca Goodyear EfficientGrip, więc jeśli chcesz odczuć radość z płynnego sterowania i cichej, lekkiej jazdy, zamów produkt przez serwis motoryzacyjny Tirendo.pl.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK