Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Nankang Snow SV-3

Odnaleźć swój Snow SV-3 tutaj!

Zimowe utrudnienia na drodze? Z tymi oponami nie mają szans!

Sezon zimowy to bardzo dokuczliwy okres roku dla kierowców. Poruszanie się samochodem, zarówno po aglomeracjach miejskich, jak i trasach dłuższych, bardziej kłopotliwych, stanowi niekiedy jeden i ten sam bardzo duży problem. Kierowcy są zobowiązani być dużo bardziej ostrożni, szczególnie podczas wykonywania gwałtownych manewrów na oblodzonej bądź ośnieżonej drodze. Opony Nankang Snow SV-3 doskonale radzą sobie w warunkach i aurze niezbyt sprzyjających prowadzącym, ułatwiając bezpieczne dotarcie do celu wszystkim pasażerom.

Wszelkie istotne informacje techniczne, takie jak indeks prędkości oraz nośności, a także dane i oznaczenia umieszczone na Europejskiej Etykiecie Opony, to czynniki decydujące o zakupie danego produktu. W przypadku prezentowanych przez nas Nankang Snow SV-3, indeks prędkości, określony symbolem T, pozwala na osiąganie maksymalnej szybkości do 190km/h. W kategorii ekonomiczności, model otrzymał oznaczenie E, podobnie jak w tej, która mówi o długości drogi hamowania. Poziom decybeli w odniesieniu do wytwarzanego przez oponę hałasu, uplasował się z kolei na szczeblu fali drugiej, czyli uśredniającej skalę.

Dołącz do grupy usatysfakcjonowanych użytkowników!

Jak wiadomo, marzeniem każdego kierowcy w zakresie posiadania opon zimowych jest ich nieścieralność, trwałość i utrzymywana cały czas na równym poziomie kontrola nad prowadzonym przez siebie pojazdem. Model Nankang Snow SV-3 zapewnia wyjątkowy standard wszystkich tych cech i właściwości, związanych ściśle z użytkowaniem opon. Jeżeli zatem jesteś sceptycznie nastawiony do uporczywego, kolejnego poszukiwania spełniających całą paletę wymagań opon na zimę, serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się i skorzystania z oferty na Tirendo.pl, w której znajdziesz ten dostępny w atrakcyjnej cenie niezbędnik bezpiecznej jazdy!

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK