Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
204,40 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 8
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

opony całoroczne Kumho

Opony całoroczne Kumho specjalnie dla ciebie!

Zastanów się, czego oczekujesz od opon, które będziesz mieć zainstalowane w swoim samochodzie. Bo w zasadzie masz naprawdę wiele możliwości, z których możesz skorzystać! Możesz zaopatrzyć się w opony letnie i zimowe – w dwa różne komplety, które będziesz wymieniać w odpowiednim czasie. Ale równie dobrze możesz zainwestować w opony całoroczne Kumho, albo każde inne na cały rok. Co jest takiego dobrego w oponach na cały rok, że warto w nie zainwestować?

Na podstawie modelu opon Kumho Solus Vier KH21 wyjaśnimy, dlaczego warto zastanowić się nad ogumieniem całorocznym i co jest takiego wyjątkowego w oponach marki Kumho!

  • Wskazany model jest naprawdę komfortowy! Dlaczego? Ponieważ jest wyjątkowo cichy. Emituje on hałas o natężeniu zaledwie 71 decybeli
  • Poziom wydajności energetycznej plasuje się na poziomie C w skali od A do G – gdzie A jest najlepszą możliwą oceną, a G najsłabszą
  • W takiej samej skali, ale dotyczącej przyczepności na mokrej nawierzchni, te opony również uplasowały się na miejscu C! Jest to bardzo dobry wynik
  • Indeks nośności ma 86
  • Indeks prędkości to H, czyli maksymalnie, aby nie zniszczyć opon, można się rozpędzić do 210 km/h

Ewidentnie opony całoroczne Kumho są bardzo dobrym wyborem dla tych osób, które bardzo często korzystają ze swojego samochodu w zmieniających się warunkach. Gdzie w takim razie można te opony Kumho kupić w jak najbardziej atrakcyjnej cenie?

Gdzie kupić tanio opony Kumho Solus Vier KH21?

Opony całoroczne, jak sama nazwa wskazuje, są dostępne w sklepach cały rok. Nie ważne jest więc kiedy chcesz je kupić. Jeżeli wejdziesz do supermarketu, z pewnością będziesz mieć jakiś wybór. Jednak z pewnością będziesz też skazany na zapłacenie całkiem sporego rachunku. Dlaczego? Ponieważ w takich sklepach jest naprawdę wysoka marża, cały czas. Owszem, być może trafisz kiedyś na jakąś promocję, ale możesz na nią czekać miesiącami! Lepiej w alternatywny sposób zaopatrzyć się w opony!

A jak wygląda ten alternatywny sposób? Bardzo prosto! Bo w zasadzie chodzi o zakupy w Internecie! To właśnie tam, na specjalnych stronach, będziesz mógł znaleźć potrzebne ci przedmioty do samochodu i nie tylko! Jednym z lepszych sklepów internetowych, które warto odwiedzić, jest Tirendo.pl, który ma całkiem pokaźny asortyment!

Raz zamontowane opony są z tobą na cały rok!

Posiadając opony całoroczne Kumho, możesz być pewien, że kupujesz dobrą jakość, której tak potrzebujesz! Dzięki nim poczujesz naprawdę, czym jest komfort, jak i bezpieczeństwo. Możesz być pewien także tego, że wytrzymają one z tobą więcej niż jeden sezon!


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK