Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 12
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony zimowe Goodride

Założona w 1958 roku w Chinach firma Goodride to jeden z najlepiej rozpoznawalnych producentów opon na kontynencie azjatyckim. Od samego początku postawiła na dynamiczny rozwój i wykorzystanie nowoczesnych technologii. Marka Goodride szczególną uwagę przywiązuje do jakości swoich wyrobów, czym bardzo korzystnie wyróżnia się na tle innych chińskich producentów. Pozycję największego producenta opon na rynku krajowym budowała w oparciu o współpracę z firmami produkującymi samochody, wierząc że kompatybilne projekty i szczegółowe rozwiązania okażą się najlepsza inwestycją. Obecnie marka Goodride kontynuuje współpracę z wieloma centrami badawczymi i może się pochwalić licznymi certyfikatami potwierdzającymi jakość jej produktów, np. jak bardzo dobre opony zimowe Goodride oraz samochodowe opony letnie Goodride . Przy produkcji opon firma Goodride korzysta z opinii ekspertów i nie obawia się stosować innowacyjnych rozwiązań.

Goodride to nie tylko czołowy chiński producent ogumienia. Firma znajduje się w gronie 500 największych przedsiębiorstw działających na terenie kraju. Specjalizuje się w produkcji opon do samochodów osobowych oraz samochodów ciężarowych i autobusów, jednym z najlepszych produktów są opony zimowe Goodride. Produkuje również opony przeznaczone do rolnictwa i ogumienie do pojazdów przemysłowych. Jej opony dostępne są w wielu krajach niemal na wszystkich kontynentach. Goodride zatrudnia około 20 tysięcy pracowników.

W Polsce, podobnie, jak w wielu innych krajach europejskich, dostępne są opony Goodride. Zbierają dobre opinie wśród kierowców, co jest związane przede wszystkim z wyjątkowo korzystną proporcją ceny do oferowanej jakości. Opony zimowe Goodyear ULTRA GRIP 8 to model charakteryzujący się dobrą przyczepnością na suchym i mokrym podłożu. Nie ma również najmniejszego problemu z prowadzeniem pojazdu wyposażonego w opony zimowe Goodride po nawierzchniach ośnieżonych. Na uwagę zasługuje również fakt, że są one oponami stosunkowo cichymi, zapewniając wyższy komfort jazdy. Dają kierowcy optymalne poczucie kontroli nad autem


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK