/

Opony zimowe Sportiva

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Marka opon Sportiva staje się w naszym kraju coraz popularniejsza. Zainteresowanie klientów budzą przede wszystkim wysokiej klasy opony zimowe Sportiva, ale uznanie zyskały również inne modele tego producenta. Sportiva jest marką wchodzącą w skład znanej grupy Continental, zajmującej się produkcją opon do wszelkich typów pojazdów, jak np. aut typu SUV dostawczych czy osobowych. Od początku istnienia ogromną wagę przywiązuje do jakości wypuszczanych na rynek opon, co pozwoliło jej uzyskać stabilną pozycję w branży oponiarskiej oraz nieustannie zwiększać wyniki sprzedaży. O sukcesie marki Sportiva najlepiej świadczy fakt, że opony opatrzone tym logiem sprzedają się każdego roku w milionach sztuk.

Jakość gwarantowana doskonałą renomą grupy Continental systematycznie potwierdzają testy jakości i wytrzymałości. Opony Sportiva produkowane są przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii. Firma oferuje modele do samochodów osobowych, dostawczych i lekkich ciężarówek. Jej znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowa dbałość o promocję swoich wyrobów oraz przyciągająca klientów atrakcyjna cena opon.

Solidne, nowoczesne i wytrzymałe. Za pomocą tych trzech słów można najkrócej opisać opony zimowe Sportiva. Optymalna konstrukcja i doskonale dopasowane wzory bieżnika opon Sportiva Snow Win pozwalają osiągnąć rewelacyjną stabilność nawet w surowych warunkach zimowych oraz na mokrych nawierzchniach. Opony zimowe Sportiva charakteryzują się idealnym zrównoważeniem ceny w stosunku do jakości. Nowoczesne mieszanki używane do wytwarzanie bieżników marki Sportiva sprawiają, że eksploatacja opon zimowych jest bardzo korzystna pod względem ekonomicznym. Dodatkowym atutem zimowych modeli tej marki jest niski poziom hałasu wytwarzanego podczas jazdy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.