Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Points

Grupa Points powstała w 1970 roku we Francji jako stowarzyszenie sprzedawców opon. Od początku jej istnienia, za cel obrała sobie stworzenie sieci sprzedaży nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Dwadzieścia lat później, Points wkroczył na rynki Niemiec i Włoch. W tym samym czasie został przyjęty znak handlowy stanowiący o tożsamości korporacyjnej grupy. W kolejnych latach firma podbijała europejskie rynki - w 2001 roku pojawiła się w Polsce, Hiszpanii i Danii. W trakcie świętowania czterdziestych urodzin, Points miał 2.350 punktów sprzedaży. W Polsce opony Points i punkty obsługi znaleźć można w kilkudziesięciu miastach. Głównymi dostawcami ogumienia są: Michelin, Goodyear, Continental, Bridgestone, Pirelli, Jenox i Centra Exide. Points zajmuje się również produkcją własnego ogumienia i akumulatorów. Points zajmuje się nie tylko sprzedażą opon. W ofercie znajdują się takie usługi jak: kompletna analiza floty firmowej, doradztwo wykwalifikowanego personelu, obsługa ogumienia (przechowywanie, naprawa, regeneracja) oraz mechanika pojazdowa (przeglądy techniczne, naprawy, dostęp do części zamiennych). Portfolio grupy Points składa się z różnorodnych marek oferujących nie tylko opony, ale również akumulatory, akcesoria samochodowe oraz części zamienne do aut. Opony Points SUMMERSTAR, przeznaczone na sezon letni, dostępne są w trzech wariantach oraz w wersji SPORT. Te ostatnie charakteryzują się odpowiednio dobraną mieszanką z domieszką krzemionki, gwarantującej doskonałe prowadzenie, idealne trzymanie się drogi na wszystkich nawierzchniach. Opony zapewniają komfort jazdy, cichą pracę, a zoptymalizowane opory toczenia zmniejszają zużycie paliwa. Opony Points WINTERSTAR są gwarancją przyczepności na oblodzonych i ośnieżonych nawierzchniach. Układ rowków zapewnia optymalne odprowadzanie błota pośniegowego oraz wody. Odpowiednio dopasowany bieżnik służy maksymalnemu skróceniu drogi hamowania, a jego klocki zapewniają wysoki komfort toczenia. Po sukcesie sprzedaży opon własnej produkcji, Points z całą pewnością wprowadził kolejne modele ogumienia, nie tylko z przeznaczeniem dla samochodów osobowych, ale również ciężarowych i dostawczych.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji