Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976
Opony Michelin Energy Saver

Michelin Energy Saver to opona letnia zaliczana do klasy premium, przeznaczona do użytkowania w sezonie letnim, w wielu typach samochodów osobowych. Doskonale sprawdza się na mokrych i suchych nawierzchniach, mocno trzymając się drogi i gwarantując stabilność jazdy. Spełnia wysokie wymogi bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu specjalnego komponentu Durable Seciurity Compound (DSC), który znacząco skraca drogę hamowania pojazdu oraz stabilizuje sztywność bieżnika, nawet po dłuższym czasie eksploatacji. Ponadto cicha praca opony letniej Michelin dba o wysoki komfort podróżowania.  Opona charakteryzuje sie dobrymi właściwościami hamowania na mokres nawierzchni, dzięki temu gwearantuje pewność jazdy.

Cechy bieżnika
W oponach Michelin Energy Saver występuje bieżnik asymetryczny, posiadający liczne nacięcia, zróżnicowany w zależności od rozmiaru. Może on posiadać większą lub mniejszą ilość żeber centralnych i kanałów wzdłużnych. Skutecznie dbają one o stabilność na mokrych nawierzchniach i wykazują dużą skuteczność w odprowadzaniu nadmiaru wody. Niski poziom zużycia paliwa, gwarantuje kierowcom mozliwość zaoszczędzenia, dzieki temu zakup tych opon jest ekonomiczny, a to kryterium jest niezwykle ważne dla niejednego użytkowanika. Pewność prowadzenia na mokrej nawierzchni to jeden z wielu atutó tego produktu firmy Michelin. Dzieki tym właściwościom, poziom bezpieczeństwa stosowania opon jest większy, na co niezwykle uważnie zwraca uwagę firma Michelin.

Ekonomiczność
Użycie w oponach Michelin Energy Saver specjalnej mieszanki tworzywa, zastępującej toksyczną sadzę krzemionką, sprawia, że opona wykazuje małe opory toczenia, co przekłada się na zmniejszone zużycie paliwa i niską emisję spalin, atym samym ochronę środowiska, oraz zwiększone oszczędności. Te opony Michelin  posiadają również wydłuzony okres użytkowania, co również przyczyniają się do ekonomicznośći zakupu tych opon.

Cechy

 • Steady and comfortable driving
 • Order easily and conveniently with Free Delivery
 • Select your tyre size and save today!
Find your

Energy Saver

here!
 • Free delivery
  We want to make your purchase as easy as possible, that's why all orders are delivered free of charge.**
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 30 dni
  If you are not satisfied with your order, you can send it back within 30 days, free of charge.
 • Directly to your door
  We'll deliver your tyres directly to your home within 2-5 working days, free of charge and ready to be installed.**

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji