Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Page 1 from 1020

Opony Toyo

Opony Toyo

Opony zimowe Toyo oraz letnie to bardzo chętnie wybierane opony przez kierowców. Opony Toyo sprzedawane są z wielkim powodzeniem w 100 krajach. Firma została założona w 1945 roku w Japonii w Osace, gdzie znajduję się jej główna siedziba. 

Opony firmy Toyo znane są na całym świecie ze swojej doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny. Oferta firmy obejmuje nie tylko opony letnie i zimowe do samochodów osobowych, ale także opony do samochodów dostawczych i ciężarowych. Marka Toyo jest najbardziej popularna w Japonii, ale sukces odnosi również w Niemczech od ponad 30 lat.

Technologia opon Toyo oparta jest na komforcie i bezpieczeństwie jazdy, dzięki czemu opony sprawują się dobrze w każdych warunkach pogodowych. Opony testowane są w specjalnych laboratoriach za pomocą najnowszych analiz komputerowych, w każdych warunkach prowadzenia pojazdu.  Znaną oponą letnią są opony Toyo Proxes CF1, które charakteryzują się wysoką wydajnością i ochroną przed zjawiskiem aquaplaningu. Firma Toyo produkuje również opony całoroczne jak Toyo Vario V2 Plus zapewniają one bezpieczeństwo podczas każdej pory roku.


Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji