Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976
Opony Uniroyal MS PLUS 77

Uniroyal MS Plus 77

 
Właściwości jezdne

Uniroyal MS Plus 77, to nowoczesna opona zimowa zaprojektowana z myślą o posiadaczach samochodów osobowych oraz pojazdów typu SUV. Jest to ogumienie klasy średniej, które zapewnia bardzo dobrą sterowność, przyczepność oraz inne bardzo dobre osiągi na mokrej lub ośnieżonej drodze. Pojazd wyposażony w ogumienie o nazwie Uniroyal MS Plus 77 prowadzi się bardzoniezwykle bezpiecznie i komfortowo nawet w bardzoskrajnie niekorzystnych warunkach zimowych.

 

Właściwości profilu

Prezentowane opony samochodowe o nazwie Uniroyal MS Plus 77 posiada kierunkowy bieżnik w kształcie litery V. Dzięki niemu pojazd charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami oraz krótką drogą hamowania na mokrej drodze. Nowoczesne technologie oraz unikatowa mieszanka również wpływają na poprawę osiągów tej opony oraz poprawę komfortu jazdy w najtrudniejszych warunkach zimowych. Kierunkowy bieżnik z licznymi lamelami i ze specjalnym układem rowków pozwala na bardzo wydajne usuwaniewody, śniegu oraz błota pośniegowego błota spod powierzchni ogumieniaopony. Dzięki temu można uniknąć ryzyka poślizgu na śniegu lub mokrej drodze.

 

Ekonomiczność

Opony Uniroyal są wykonane z bardzo solidnej mieszanki, która jest naodporna na nadmierne ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Jeden komplet opon wystarcza więc na bardzo wiele kilometrów. Warto dodać, że zmniejszone opory toczenia zmniejszają poziom spalania, czyli zwiększają oszczędności.

 

Cechy

 • Ogumienie do pojazdów osobowych oraz SUV
 • Dobra ochrona przed zjawiskiem aquaplaningu
 • Wysoka odporność na zużycie
 • Steady and comfortable driving
 • Order easily and conveniently with Free Delivery
 • Select your tyre size and save today!
Find your

MS PLUS 77

here!
 • Free delivery
  We want to make your purchase as easy as possible, that's why all orders are delivered free of charge.**
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 30 dni
  If you are not satisfied with your order, you can send it back within 30 days, free of charge.
 • Directly to your door
  We'll deliver your tyres directly to your home within 2-5 working days, free of charge and ready to be installed.**

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji