Nowy Bravuris 5HM

Nowy Bravuris 5HM

Długotrwałe osiągi. Odkryj radość z każdej podróży.

Nowy Bravuris 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zapewnia doskonałe przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

Kup teraz ›

Mieszanka High Milage – pewność i trwałość w działaniu.

Trwała, gwarantująca wysokie przebiegi.

W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Milage z nową technologią polimerową, która zapewnia wysoki poziom osporności na ścieranie. Innowacyjna konstrukcja centralnego żebra ze zoptymalizowyanymi poprzecznymi rowkami i lamelami, gwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia i zapewnia naprawdę wyjątkowo długotrwały przebieg!

Bezpieczna, dzięki doskonałej przyczepności.

Dzięki najnowszej, ulepszonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM zapewnia niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana konstrukcja lameli blokujących, poprawiają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespotykanej przyczepności i daje pełną kontrolę kierowania.

Oszczędna, dzięki niskiemu oporowi toczenia.

W oponie zastosowano bardzo elastyczny związek z ulepszonymi komponentami, co znacznie zmniejsza opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformacje i zapobiega gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia i ostatecznie niskie zużycie paliwa.

Barum – rozsądny wybór w rozsądnej cenie.

Opony Barum, to połączenie wysokiej jakości z rozsądną ceną. Zapewniają długą trwałość i dobre warunki prowadzenia. Wybierając opony Barum możesz polegać na swoim samochodzie.

Opony Barum produkowane są w najnowocześniejszych fabrykach europejskich pod okiem ekspertów z grupy Continental. Marka Barum dba o to, aby wysokiej jakości opony były dostępne w dobrej cenie.