Michelin

Opony Michelin Energy Saver

Od481 złza opone

Odnaleźć swój Energy Saver tutaj!


Michelin Energy Saver to opona letnia zaliczana do klasy premium, przeznaczona do użytkowania w sezonie letnim, w wielu typach samochodów osobowych. Doskonale sprawdza się na mokrych i suchych nawierzchniach, mocno trzymając się drogi i gwarantując stabilność jazdy. Spełnia wysokie wymogi bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu specjalnego komponentu Durable Seciurity Compound (DSC), który znacząco skraca drogę hamowania pojazdu oraz stabilizuje sztywność bieżnika, nawet po dłuższym czasie eksploatacji. Ponadto cicha praca opony letniej Michelin dba o wysoki komfort podróżowania.&nnbsp; Opona charakteryzuje sie dobrymi właściwościami hamowania na mokres nawierzchni, dzięki temu gwearantuje pewność jazdy.

Cechy bieżnika
W oponach Michelin Energy Saver występuje bieżnik asymetryczny, posiadający liczne nacięcia, zróżnicowany w zależności od rozmiaru. Może on posiadać większą lub mniejszą ilość żeber centralnych i kanałów wzdłużnych. Skutecznie dbają one o stabilność na mokrych nawierzchniach i wykazują dużą skuteczność w odprowadzaniu nadmiaru wody. Niski poziom zużycia paliwa, gwarantuje kierowcom mozliwość zaoszczędzenia, dzieki temu zakup tych opon jest ekonomiczny, a to kryterium jest niezwykle ważne dla niejednego użytkowanika. Pewność prowadzenia na mokrej nawierzchni to jeden z wielu atutó tego produktu firmy Michelin. Dzieki tym właściwościom, poziom bezpieczeństwa stosowania opon jest większy, na co niezwykle uważnie zwraca uwagę firma Michelin.

Ekonomiczność
Użycie w oponach Michelin Energy Saver specjalnej mieszanki tworzywa, zastępującej toksyczną sadzę krzemionką, sprawia, że opona wykazuje małe opory toczenia, co przekłada się na zmniejszone zużycie paliwa i niską emisję spalin, atym samym ochronę środowiska, oraz zwiększone oszczędności. Te opony Michelin  posiadają również wydłuzony okres użytkowania, co również przyczyniają się do ekonomicznośći zakupu tych opon.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl