Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Opony Dunlop Sport BluResponse

Find your

Sport BluResponse

here!

Opona Dunlop Sport BluResponse, to bardzo nowoczesne ogumienie przeznaczone do eksploatacji w porze letniej przez uzytkowników pojazdów osobowych. Dzięki swojej nowoczesnej budowie oraz specjalnym mieszankom składników, opona zapewnia doskonałe właściwości jezdne, przyczepność i krótką drogę hamowania zarówno na suchej drodze, jak i mokrej. Produkt ten zapewnia wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy w porze letniej.

Cechy bieżnika
Ciekawy profil opony zapewnia dobrą przyczepność, a także umożliwia odprowadzanie wody spod powierzchni ogumienia. Dzięki temu niemożliwe są niekontrolowane poślizgi na mokrej nawierzchni, a tym samym zostało poprawione bezpieczeństwo jazdy. Ogumienie to zapewnia dobrą sterowalność na każdym rodzaju nawierzchni, na mokrej jak i na suchej. Opona Dunlop Sport BluResponse dzięki swoim osiągom jest bezpieczna, ekonomiczna oraz przyjazna dla środowiska naturalnego.

Ekonomiczność
Nie należy również zapominać o oszczędnym charakterze produktu Dunlop Sport BluResponse. Specjalna mieszanka, z której wyprodukowano oponę letnią zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również niweluje hałas powstający podczas toczenia się. Oprócz tego zmniejszone są opory toczenia, a co za tym idzie, zużycie paliwa również maleje. Te opony Dunlop są bardzo trwałe i ścierają się bardzo długo. Można śmiało stwierdzić, że stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny.

Cechy

 • Komfortowe wrażenia z jazdy
 • Proste i wygodne dokonywanie zamówień wraz z darmową wysyłką
 • Wybierz odpowiedni rozmiar opon i zaoszczędź już dziś!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji