Dunlop

Opony Dunlop Sport BluResponse

Od429 złza opone

Odnaleźć swój Sport BluResponse tutaj!


Sportowe ogumienie podkreśli walory Twojego pojazdu

Akcesoria do podwozia ze sportowym designem znakomicie oddają duszę auta czy motoru o dużej mocy. Do takich produktów należy również Dunlop Sport BluResponse, które nie tylko wygląda estetycznie, ale również posiadają bardzo dobre osiągi. Gdy chcesz wyposażyć swój pojazd w ekonomiczne ogumienie i zaakcentować jego możliwości, to ogumienie z pewnością się sprawdzi w obu tych przypadkach.

Dunlop Sport BluResponse znane są zarówno jako opony do motoru, jak i do samochodu. Niezależnie od rodzaju prezentują wysoką klasę, jeśli chodzi o osiągi, a do tego nie są drogie. Kierowcy więc chwalą je za wydajność i świetne prowadzenie pojazdu na każdej nawierzchni. Spójrz na model 195/65, mowa o piętnastkach. Mają one:

 • radialną budowę
 • indeks nośności 91
 • indeks szybkości H
 • B w kategorii oporów toczenia
 • A w kategorii przyczepności
 • produkują hałas o wartości zaledwie 68 decybeli
 • asymetryczną rzeźbę bieżnika
 • Co zyskujesz z tymi letnimi oponami sportowymi?

  Mniejsze zużycie paliwa to pierwszy zysk. Ponieważ pojazd porusza się z niskimi oporami toczenia, sunie po asfalcie, a radialna konstrukcja ogumienia polepsza rotację kół, maleje emisja dwutlenku węgla do atmosfery, przyczyniasz się więc do realizacji ekologicznych założeń koncernu. Po trzecie możesz pędzić z prędkością nawet do 240 km/h, z obciążeniem 615 kg na koło, a Dunlop Sport BluResponse powinny się nadal sprawować bez zarzutu. Zachowają one przyczepność nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych, pracując nadal cicho i wydajnie.

  Asymetryczne nacięcia decydują o dobrej sterowności zarówno na suchych, jak i mokrych drogach oraz podczas manewrowania pojazdem. Będzie się on trzymał wyznaczonego toru, zapewniając Ci bezpieczeństwo i wygodę. Dodatkowo dzięki szybkiej reakcji na ruch kierownicą, wykonywanie akrobacji pojazdem sprawi Ci dużą przyjemność. Idealna przyczepność gwarantuje również hamowanie we właściwym czasie. Aby zakupić opony sportowe, wejdź na Tirendo.pl i wybierz odpowiedni rozmiar ogumienia. Zamawiając produkt w naszym portalu, zyskasz wysyłkę gratis.

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl