Bridgestone

Opony Bridgestone Potenza S001

Od323,80 złza opone

Odnaleźć swój Potenza S001 tutaj!


Potenza S001 to wysokiej wydajności opona letnia, przeznaczona szczególnie do pojazdów sportowych. Wyróżnia się bardzo wysoką precyzją prowadzenia, wysoką stabilnością kierunkową podczas pokonywania zakrętów, oraz dobrymi właściwościami hamowania.

Cechy bieżnika opony

Bieżnik o asymetrycznym wzorze z szerokimi i sztywnymi blokami na barkach, oraz z szerokim wzdłużnym kanałem profilu, zapewnia oponie Potenza S001 bardzo dobrą przyczepność na zakrętach i precyzyjne sterowanie. Bardzo kręte rowki profilu poprawiają odprowadzanie wody, redukując ryzyko wystapienia zjawiska aquaplaningu. Opona ze względu na wysoką odporność na odkształcenia zapewnia krótka drogę hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Te opony letnie gwarantują również odpowiednią stabilność jazdy także przy dużych prędkościach.

Ekonomiczność

Opona Potenza S001 w porównaniu z oponami dotychczasowych generacji produktów Potenza- ma niższą masę. Jej lekka konstrukcja i niski opór toczenia, pozwalają na zaoszczędzanie paliwa.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK