Michelin

Opony Michelin Pilot Sport 3

Od1.013 złza opone

Odnaleźć swój Pilot Sport 3 tutaj!


Opony Michelin Pilor Sport 3 zostały stworzone dla kierowców poruszających się samochodami średniej i wysokiej klasy. Są to letnie opony Michelin zaliczane do klasy premium. Idealnie nadają się również do luksusowych limuzyn. Atest znanej francuskiej marki zapewnia wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Są idealne podczas jazdy w mieście, ale i w trakcie dłuższych wypraw. Sprawdzają się podczas agresywnej i szybkiej jazdy. Gwarantują odpowiednią przyczepność przy prostej jeździe i nie powodują niekontrolowanych poślizgów w trakcie pokonywania ostrych zakrętów.  

Cechy bieżnika
Mieszanka gumowa użyta do produkcji opony Michelin Pilot Sport 3, zawiera domieszkę polimerów, dzięki czemu ogumienie sprawdza się w wysokich temperaturach i pod ich wpływem nie odkształca się. W trakcie dynamicznej jazdy, opona zachowuje swoją elastyczność i nie ulega deformacji. Takie reakcje są możliwe przez zastosowanie nowoczesnych technologii, a w tym przypadku systemu Programmed Distortion. To tylko jedna z innowacji, która posłużyła przy produkcji tych opon. Drugą jest system Anti Surf, który ma wpływ na optymalne odprowadzanie wody w trakcie deszczu, zapewniając odpowiednią przyczepność, sprawniejsze przebijanie się przez warstwy wody, a przez co zapobiega wystąpieniu zjawiska aquaplaningu, znacznie wpływając na bezpieczeństwo jazdy.

Ekonomiczność
Opony Michelin są przyjazne dla środowiska naturalnego, dzięki niskiemu spalaniu paliwa i emisji dwutlenku węgla do powietrza.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl