Zostań Partnerem Tirendo.pl

Zostań partnerem Tirendo i zarabiaj z nami!

Jesteś właścicielem strony internetowej o samochodach, oponach lub transporcie? Chcesz zarabiać dzięki swojej stronie? Jako partnerowi Tirendo przyjdzie Ci to z łatwością!

Jak możesz wziąć udział?

Zarejestruj się w naszym programie partnerskim bez zobowiązań – rejestracja i udział w programie są bezpłatne! Dzięki sieci Affilinet łatwo weźmiesz udział w prgramie. Teraz pozostało tylko kilka króków, abyś otrzymał swoją pierwszą prowizję.

5 kroków by zostać naszym partnerem:

  1. Zarejestruj swoją stronę internetową w naszym programie partnerskim
  2. Rejestracja Twojej strony internetowej w Affilinet jest szybka i prosta. Jesteś już zarejestrowany w Affilinet? Partnerem Tirendo możesz zostać dzięki kilku kliknięciom.

  3. Zintegruj jedną z reklam Tirendo ze swoją stroną internetową
  4. Przebieraj wśród naszych banerów, wyszukiwarek i linków tekstowych, by znaleźć reklamę, która pasować będzie do Ciebie i Twojej strony.

  5. Goście Twojej strony internetowej jednym kliknięciem na reklamę zostaną przekierowani do sklepu Tirendo.
  6. Kiedy jeden z Twoich gości zauważy naszą reklamę i kliknie na nią, automatycznie zostanie przekierowany na stronę Tirendo.

  7. Goście kupują w sklepie Tirendo
  8. Jeśli przekierowany klient zamówi w sklepie Tirendo, otrzymasz prowizję od ceny zakupu. Proponujemy atrakcyjną stawkę w wysokości co najmniej 3 % wartości zamówienia (bez kosztów VAT i dostawy).

  9. Otrzymasz prowizję za każdego kupującego klienta, który przyszedł do Tirendo zachęcony reklamą z Twojej strony
  10. Na przykład, jeśli klient kupi nowy komplet opon z felgami, wartość transakcji może wynieść ponad 1000 złotych. Od tej kwoty otrzymasz prowizję. Im więcej zakupów dokona się dzięki reklamie na Twojej stronie internetowej, tym większą prowizję otrzymasz.

Masz pytania?

W celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się z naszym zespołem marketingowym w Tirendo. Wyślij maila na adres: programpartnerski@tirendo.pl