Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Zostań partnerem Tirendo i zarabiaj z nami!

Jesteś właścicielem strony internetowej o samochodach, oponach lub transporcie? Chcesz zarabiać dzięki swojej stronie? Jako partnerowi Tirendo przyjdzie Ci to z łatwością!

Jak możesz wziąć udział?

Zarejestruj się w naszym programie partnerskim bez zobowiązań – rejestracja i udział w programie są bezpłatne! Dzięki sieci Affilinet łatwo weźmiesz udział w programie. Teraz pozostało tylko kilka kroków, abyś otrzymał swoją pierwszą prowizję.

5 kroków by zostać naszym partnerem:

Rejestracja Twojej strony internetowej w Affilinet jest szybka i prosta. Jesteś już zarejestrowany w Affilinet? Partnerem Tirendo możesz zostać dzięki kilku kliknięciom.

Przebieraj wśród naszych banerów, wyszukiwarek i linków tekstowych, by znaleźć reklamę, która pasować będzie do Ciebie i Twojej strony.

Kiedy jeden z Twoich gości zauważy naszą reklamę i kliknie na nią, automatycznie zostanie przekierowany na stronę Tirendo.

Jeśli przekierowany klient zamówi w sklepie Tirendo, otrzymasz prowizję od ceny zakupu. Proponujemy atrakcyjną stawkę w wysokości co najmniej 3 % wartości zamówienia (bez kosztów VAT i dostawy).

Na przykład, jeśli klient kupi nowy komplet opon z felgami, wartość transakcji może wynieść ponad 1000 złotych. Od tej kwoty otrzymasz prowizję. Im więcej zakupów dokona się dzięki reklamie na Twojej stronie internetowej, tym większą prowizję otrzymasz.

  1. Zarejestruj swoją stronę internetową w naszym programie partnerskim
  2. Zintegruj jedną z reklam Tirendo ze swoją stroną internetową
  3. Goście Twojej strony internetowej jednym kliknięciem na reklamę zostaną przekierowani do sklepu Tirendo.
  4. Goście kupują w sklepie Tirendo
  5. Otrzymasz prowizję za każdego kupującego klienta, który przyszedł do Tirendo zachęcony reklamą z Twojej strony

Masz pytania?

W celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się z naszym zespołem marketingowym w Tirendo. Wyślij maila na adres: programpartnerski@tirendo.pl

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK