Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 10
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Cordiant

Wybierz niezawodne i profesjonalne ogumienie na lato

Gdy przemieszczasz się z dużym obciążeniem, warto wybrać takie elementy podwoziowe, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i niezawodność. Do nowoczesnych typów wyposażenia dla aut ciężarowych zaliczają się opony Cordiant. Dzięki nim możesz podróżować z optymalną przyczepnością również wtedy, gdy pada deszcz.

Zarówno modele FR-1, jak i DR-1 charakteryzują się dobrą zwrotnością i zapewniają krótką drogę hamowania. Ich przyczepność oznaczono symbolem B (w skali od A do G, gdzie A odzwierciedla najlepszą przyczepność z możliwych). W praktyce sterowność pojazdu sprawdza się właśnie wtedy, gdy nawierzchnia jest mokra, można by więc rzec, że ogumienie tej marki jest bezpieczne, ponieważ minimalizuje ryzyko utraty kontroli nad samochodem szczególnie wtedy, gdy warunki pogodowe nie sprzyjają stabilności jazdy. Model TR-1 jest przyczepny w tym samym stopniu, co pozostałe, do tego cechuje się niskimi oporami toczenia (indeks C). Radialna budowa tego ogumienia powoduje, że siły nacisku zostają zrównoważone. Lepsza rotacja kół to przede wszystkim redukcja tarcia i mniejsze spalanie paliwa.

Wysoka efektywność pracy elementów podwozia przekłada się na oszczędność dla Twojego portfela. W sezonie letnim opony Cordiant z pewnością stanowią niezawodne wyposażenie dla samochodów ciężarowych zarówno na dalekie trasy, jak i na miejskie drogi. Nośne i sterowne ogumienie jest dostępne w sklepie motoryzacyjnym Tirendo.pl.


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK