/

opony całoroczne Semperit

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Kupuj jakościowe przedmioty, takie jak opony całoroczne Semperit!

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jakie ogumienie kupić do swojego samochodu dostawczego, to być może dobrym pomysłem okażą się opony całoroczne Semperit. Wiadomo, opony, które wchodzą do samochodów dostawczych, muszą być odpowiednio dobrze wykonane i solidne. Dzięki temu będziesz w stanie przejeździć na nich bardzo dużą ilość kilometrów i z pewnością dostarczysz niejeden towar. Nic więc dziwnego, że coraz więcej właścicieli aut dostawczych, decyduje się właśnie na ten model opon!

Co jest takiego w tym ogumieniu, że opony całoroczne Semperit stały się tak popularne wśród osób posiadających samochody dostawcze? Co jest najczęściej wymieniane jako zaleta właśnie tych opon?

  • Ich indeks nośności to 126/124.
  • Indeks prędkości wynosi M – czyli bez szkodzenia oponom można rozpędzić się do 130 km/h.
  • Opony te wytwarzają natężenie hałasu wynoszące 74 decybeli.
  • Ekonomiczność opon jest w skali od A (najlepszej) do G (najsłabszej) na poziomie D.
  • W takiej samej skali od A do G, opony te zdobyły miejsce C, jeżeli chodzi o przyczepność na mokrej powierzchni.

Jak więc widać, opony te mają naprawdę wiele zalet, które można wykorzystać właśnie podczas procesu dostarczania produktów. Warto jest więc je posiadać, zwłaszcza że ich cena jest naprawdę atrakcyjna. Tylko gdzie można to ogumienie nabyć?

Zdobądź ogumienie!

Oczywiście opony do samochodów osobowych dostępne są raczej wszędzie – w supermarketach czy innych sklepach stacjonarnych. I owszem, czasami w takich miejscach znajdą się specjalne opony dla samochodów dostawczych, jednak taki sprzęt w większości przypadków trzeba kupować w innym miejscu. Ale to raczej dobrze – przede wszystkim dlatego, że sklepy stacjonarne raczej do tanich nie należą, ze względu na marżę, jaką narzucają na sprzedawane przez siebie produkty.

Na szczęście alternatywa, gdzie możesz kupić opony całoroczne Semperit, to sklepy internetowe. Wcale nie musisz wychodzić z domu, aby zakupić odpowiednie ogumienie do swojego samochodu dostawczego. Ba, to co w Internecie zamówisz, dojdzie do ciebie szybko i bezproblemowo. Możesz, chociażby skorzystać ze strony internetowej Tirendo.pl, która jest naprawdę świetnie zaopatrzona i gdzie z pewnością znajdziesz ten model opon, na którym najbardziej ci zależy!

Zaopatrz się w dobre ogumienie!

Dzięki temu, że zaopatrzysz się w dobre opony całoroczne Semperit, będziesz w stanie dobrze wykonywać swoją pracę, ponieważ twoje samochody nie odmówią nigdy posłuszeństwa. Zawsze warto inwestować w dobry sprzęt, który będzie w stanie przetrwać więcej! Zwłaszcza jeżeli dany sprzęt jest naprawdę tani i praktyczny! Dobrze więc zrobisz, jeżeli wymienisz opony na nowe Semperit!

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.