Felgi ALCAR

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 6 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Ozdobne i stylowe felgi Alcar cieszą się dużą popularnością

Niejeden właściciel 4 kółek doskonale zna niemieckiego producenta, który zajmuje się profesjonalnym wytwarzaniem alufelg i stalowych obręczy dla samochodów osobowych i dostawczych. Mowa oczywiście o Alcarze, który jako koncern motoryzacyjny podbił świat felg starannością wykonania, wysoką jakością materiałów użytych przy produkcji, jak i niebanalną kolorystyką obręczy czy też rozmaitym wyborem kształtów szprych.

Te właśnie ramiona jak w wiatraku, idące łukiem w kierunku rantu, dzielone na 5, 7, 10 czy też symetrycznie podwojone, a nawet i potrójne, mogą doskonale podkreślić wygląd samochodu, uwydatnić walory opon i zawieszenia. Aby kupić felgi Alcar, wejdź na Tirendo.pl i zobacz galerię artykułów ze stali bądź z aluminium. Dostępne są one w kolorach połyskliwych i matowych:

  • czerni
  • szarości
  • grafitu
  • popiołu
  • srebra
  • złota

Dla niekonwencjonalnych rozwiązań wizualnych możesz też wyszukać felgi Alcar w barwach kontrastowych, np. czerwieni z czernią albo żółci ze srebrem lub obręcze w nietypowych kształtach, np. kielichów kwiatowych, rozgwiazdy z wygiętymi mackami czy też słonecznika. Niemieckie produkty posiadają opis techniczny w postaci rozmiaru, offsetu i rozstawu śrub. Możesz też, korzystając z naszej przymierzalni alufelg, pobrać plik ze szczegółowymi danymi na temat produktu.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl