Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Felgi RIAL

Rims Selector

Marka:
Klasa:
Typ silnika:
Rodzaj pojazdu:

Kształtne, zgrabne i eleganckie Felgi Aluminiowe Rial podkreślą styl auta

Niemieckie Felgi Aluminiowe Rial wyróżniają się wieloma wzorami, dzięki którym możesz uzyskać indywidualny styl samochodu, nadać mu osobowość i nietypowy charakter. Aby dobrać właściwy rozmiar alufelg do Twojego modelu auta, wejdź na naszą stronę Tirendo.pl. Znajdziesz tu dział Przymierzalnia i konfigurator alufelg. Wybierz swój model pojazdu, podaj jego rok produkcji, aby zobaczyć, jakie artykuły od niemieckiego producenta będą kompatybilne z budową Twojego samochodu.

Gdy wyświetli się lista dostępnych obręczy, zobaczysz również zdjęcie poglądowe auta identycznego z Twoim modelem, abyś mógł jeszcze lepiej sobie zobrazować, jaki efekt uzyskasz, montując konkretną alufelgę w swoim pojeździe, czy jej kształt będzie współgrał wizualnie z osią symetrii Twojego samochodu. Gdy stawiasz na Felgi Aluminiowe Rial, możesz liczyć na trwałość i niezawodną konstrukcję produktu, ważne jest również dopasowanie obręczy do piast w Twoim aucie, dlatego weź pod uwagę następujące parametry:

  • rozmiar alufelg podawany w calach
  • średnicę otworu centralnego
  • offset, czyli odsadzenie kół
  • rozstaw otworów do montażu

Jeśli podoba Ci się dana alufelga, możesz kliknąć na nią i sprawdzić w opisie technicznym, czy uda się ją zamontować w Twoim samochodzie. Obręcze z niemieckiej fabryki mogą występować w różnych rozmiarach, istotnym czynnikiem jest tutaj również wymiar ogumienia, np. 16", aby dopasować wielkość alufelg do wysokości opon. Przyjrzyj się też barwom i dynamice obręczy, aby ich budowa i kolorystyka szły w parze z odcieniem lakieru Twojego auta, z jego sylwetką i stylem.


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK