Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976


446,30 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
Ograniczona ilość sztuk
Strona 1 od 12
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony motocyklowe Bridgestone

Historia firmy Bridgestone

Bridgestone Corporation, z główną siedzibą w Tokio, pochodzi właśnie z Japonii. Poczatki swojej działalności datuje na rok 1931. Założycielem firmy jest Ishibashi Shojiro. Nazwa firmy pochodzi od przetłumaczonego dosłownie na język angielski nazwiska właściciela. Sukces Shojiro rozpoczął się od wyprodukowania gumowych podeszw do butów. Następnie zajął się produkcją pierwszej opony, a już w 1931 roku działał pod szyldem marki Bridgestone Tire Co. Ltd. Podczas drugiej wojny światowej firma zajmowała się głównie produkcją ogumienia dla armii. A już po wojnie siedziba Bridgestone znajdowała się w samym centrum Tokio. Obecnie Bridgestone jest jedną z dominujących firm zajmujących się produkcją i dystrybucją ogumienia do różnych rodzajów pojazdów.

Opony motocyklowe

Opony Bridgestone to ogumienie do samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, motocykli, a także do samolotów i sportów motorowych. Jest to bardzo wielkie przedsiębiorstwo zatrudniające 140 000 osób w 178 zakładach rozsianych po 25 krajach. Można śmiało stwierdzić, że co piąty pojazd używa opon Bridgestone. Firma stosuje nowoczesne technologie, a o jej profesjonalizmie świadczy fakt, że dostarczają oryginalne ogumienie dla wielu marek pojazdów. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że jest to wyłączny dostawca opon dla potrzeb Motocyklowych Mistrzostw Świata MotoGP. Opony Bridgestone odnosiły również sukcesy podczas wyścigów Formuły 1, gdzie bolidy wyposażone w te opony odnosiły sukcesy. Opony Bridgestone niejednokrotnie przyczyniły się do sukcesów kierowców Formuły 1. Firma ta specjalizuje sie nie tylko w produkcji opon samochodowych, w swojej ofercie posiada również opony motocyklowe.

Produktami godnymi uwagi są opony motocyklowe Bridgestone BATTLAX Racing R10. Są to opony przeznaczone do typowo turystycznej jazdy. Zaawansowana budowa bieżnika i odpowiedni dobór mieszanki sprawiają, że ogumienie to jest przyczepne i bardzo trwałe. Opony ACCOLADE AC-03 zostały wyprodukowane z myślą o klasycznych motocyklach. Żebrowy bieżnik i duże klocki są elementami zapewniającymi dobrą przyczepność (nawet na ostrych zakrętach), doskonały komfort jazdy oraz stylowy wygląd. Zamontowanie tych opon w motocyklu zwiększy jego stabilność. Oczywiście nie są to jedyne opony motocyklowe Bridgestone. Firma oferuje szeroki wybór ogumienia dla każdego rodzaju motocykla. Każdy może więc wybrać dla siebie nowe opony motocyklowe Bridgestone, które zwiększą bezpieczeństwo i komfort jazdy.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK