Dunlop

Opony Dunlop Trailsmart

Od440,40 złza opone

Odnaleźć swój Trailsmart tutaj!


Wydobądź z motoru najwyższy poziom mocy

Uniwersalne Dunlop Trailsmart pozwolą Ci na rozwinięcie znacznych prędkości, dbając o wyższy poziom przyczepności zwłaszcza na zakrętach. Zaprojektowana do pojazdów typu enduro uznawana jest przez miłośników dynamicznej jazdy motocyklem za uniwersalną wariację szosową/off road. Bo chociaż koncern zaleca użytkowanie jej głównie na szosach, to jednak daje ona także duże możliwości przy pokonywaniu trudniejszych terenów. Przede wszystkim dynamiczną jazdę off road umożliwia precyzyjna rzeźba bieżnika, który posiada głębokie łukowate nacięcia idące przez całą oś środkową aż po barki.

Mają one za zadanie zwiększenie przyczepności

Dzięki nim opony zachowują styk z podłożem, dając dobrą przyczepność także na żwirze czy innych chropowatych nierównościach. Zastosowana technologia w konstrukcji bieżnika została nazwana CGT - Cross Groove Tread - to znaczy, że nieczystości blokują się w rowkach, aby motor zachował zwrotność, a kierowca mógł mieć pełną kontrolę nad sytuacją. Aby zamówić nowe Dunlop Trailsmart na przednie koło i tylne, odwiedź nasz serwis Tirendo.pl.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK