Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976


110,80 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
Ograniczona ilość sztuk
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
97,30 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 4
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony Duro

Szukasz niezawodnych opon do skutera czy motoru?

Wydajne i wytrzymałe ogumienie znajdziesz w naszym portalu na Tirendo.pl. Posiadamy opony Duro w wielu rozmiarach, możesz więc zamówić odpowiedni produkt z dostawą pod wskazany adres gratis. Gdy potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań, dętki od producenta powinny idealnie spełnić swoją rolę. Pozwolą one pędzić po jezdni bez wrażenia spalania gumy.

Po pierwsze dlatego, że są świetnie wyprofilowane. Pozwalają na szybką jazdę, a jednocześnie możesz kierować pojazdem i skręcać bez zarzucania na boki. Po drugie, ponieważ gładkie pokonywanie zakrętów wiąże się z przyczepnością. Opony Duro należą do takich, które precyzyjnie utrzymają się w torze jazdy zarówno na suchych, jak i wilgotnych nawierzchniach. Należy oczywiście pamiętać o tym, aby opona miała właściwie ciśnienie przed wyruszeniem w trasę. Po trzecie profesjonalne ogumienie do skutera, motocyklu możesz znaleźć nawet w indeksie prędkości P, czyli do 150 km/h. Niektóre modele tych dętek mają wyższy indeks nośności, wyszukaj więc odpowiedni artykuł w zależności od tego, z jakim obciążeniem planujesz jeździć.

Na naszej stronie możesz obejrzeć rzeźbę bieżnika w prezentowanym typie ogumienia, wystarczy, że najedziesz na zdjęcie, aby uzyskać powiększenie. Część opon tej marki posiada bieżnik symetryczny, dla zrównoważonych osiągów na każdym typie drogi, a część asymetryczny, gdzie nacisk został położony na przyczepność w sytuacji, gdy nawierzchnia jest mokra.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK