/


Opony Innova

Szukaj według rozmiaru: 1 Ilość wyświetlanych wyników z ofertami na stronie:

Sortuj według:
Street Racer IA-8022 Front
Innova
22x7.00-10 TL 45N

Sezon

Quad / ATV

Ograniczona ilość sztuk
tylko 321,60 zł
Ograniczona ilość sztuk
Szczegóły
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Z profesjonalnymi oponami pojedziesz nawet do 120 km/h

Chcesz przemieszczać się szybko i bezpiecznie na swoim motorze czy quadzie, szukasz solidnych elementów podwozia na miejskie tereny i dzikie ostępy? Opony Innova idealnie sprawdzą się w tej roli, umożliwią Ci płynną jazdę i bezpieczne manewrowanie.

W sklepie internetowym Tirendo.pl znajdziesz m. in. następujące modele:

Pozwalają one jeździć bezpiecznie z prędkością do 120 km/h - 140 km/h w zależności od rodzaju. Pierwszy typ ogumienia dedykowany jest kierowcom, którzy preferują miejskie tereny, drugi natomiast lepiej się sprawdzi na błotnistych, piaskowych i żwirowych drogach. Tę różnicę w przeznaczeniu opon widać również w ich odmiennej rzeźbie bieżnika. W modelach do jazdy po asfalcie i drogach utwardzonych bloki i rowki są delikatniejsze, mniej wypukłe, przez co jazda staje się płynna. Jest to szybsza wersja, ponieważ żłobienia w strukturze gumy nie muszą stawiać czoła trudnemu podłożu. Ekonomiczne Mud Geary są wolniejsze, ale bardziej przyczepne zwłaszcza na gruntach nieutwardzonych, dzikich i sypkich.

Opony Innova w tej wersji terenowej są bardziej wytrzymałe na otarcia, uszkodzenia mechaniczne niż Street Racery, właśnie ze względu na to, że ich zadaniem jest pokonywanie nierównych powierzchni. Jednakże oba modele ogumienia spisują się bez zarzutu, jeśli są zastosowane zgodnie z przeznaczeniem i zamontowane na przednim i tylnym kole według wskazań producenta.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK