Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 12
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony ITP

Z profesjonalnie wykonanymi oponami zajedziesz daleko

Solidna mieszanka, z której powstały opony ITP sprawia, że wybornie sprawdzają się one w trakcie jazdy po różnych typach dróg gruntowych i bezdrożach. Zapewnia stabilne i bezpieczne pokonywanie twardych nawierzchni, jak i podłoża z warstwami miękkiego piasku czy żwiru dzięki specjalnej rzeźbie bieżnika.

Sieć klocków została ułożona w symetryczny wzór, aby pojazd uzyskał dużą przyczepność przy skrętach, manewrach, wyjeżdżaniu z trudniejszych terenów, np. z błota czy zarośli. Mieszanka gum wraz z precyzyjnie opracowanym bieżnikiem dają zatem uczucie kontroli nad motocyklem, zwiększają przyczepność kół w styku z różnymi typami gruntów. Jako ogumienie do motoru, producent zaleca montaż opon zarówno na przód, jak i na tył. Można dobrać oponę w wersji radialnej, np. dwunastkę Bayacross lub diagonalną Terra Cross R/T w tym samym rozmiarze, byleby ten sam typ i model produktu znalazł się z przodu i z tyłu, bo tylko wtedy uzyskuje się najlepsze osiągi i bezpieczną przyczepność. Motocykliści wprawdzie mają podzielone zdania co do montażu identycznego osprzętu na obu kołach, niektórzy twierdzą, że twardsza guma jest lepsza z tyłu, a bardziej elastyczna na przednie koło.

Opony ITP są dostępne w sklepie internetowym Tirendo.pl, zamawiając je przez portal, otrzymujesz wysyłkę gratis w dowolne wskazane przez Ciebie miejsce. W ofercie znajdziesz szeroką gamę elementów podwozia od sprawdzonych producentów.


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK